זוגות לא מעטים מעדיפים להוריד מעצמם כל דאגה או צורך ארגוני שניתן לטיפול ע"י צד שלישי. לכן, אף שהיום כבר לא חייבים לרכוש הזמנות לחתונה, לבר מצווה, בריתה או לכל אירוע אחר – מאחר שהתוכנות הגראפיות, הופכות את החיים שלנו לקלים הרבה יותר, ובנוסף, כיוון שהעולם הדיגיטאלי והווירטואלי, כובש גם את עולם האירועים – בכל זאת, הזמנה לחתונה בפורמט לא מודפס היא דבר נדיר. להלן כמה טיפים ופרטים שחשוב לדעת לפני שרוכשים כדי להבין את הגורמים המשפיעים על מחיר הזמנות לחתונה.

אמינות בית הדפוס ואיכות ההדפסה

על אף שמדובר "בסך הכל" בהזמנות, חשוב מאוד לוודא כי מדובר בשירותיו של בית דפוס אמין וותיק, כמו גרף בית דפוס, שלא יסגור את שעריו אחרי ששילמתם לו כמה מאות שקלים על הזמנות. וותק בית הדפוס ואפשרויות הגרפיקה והעיצוב, חשובות במיוחד בעת עיצוב הזמנות חתונה.עיצוב הזמנות לחתונה יכולת המשחק, הרזולוציות והאפשרויות להתאים לכל זוג את עיצוב ההזמנה המתאימה לו ולעיתים לקונספט האירוע עצמו דורשת מבית הדפוס עלית מדרגה ברמת העיצוב. כיום כמעט שבלתי אפשרי למצוא בית דפוס, שאינו מעסיק לפחות גרפיקאית אחת עם ידע מקצועי בפוטושופ ועיצוב בסגנונות שונים, זהו פרט נוסף שחשוב מאוד לבדוק, פרט הנוגע לאיכות העבודה, קיום איש גרפיקה מקצועי במקום אם יכולת התאמה לכל לקוח. מחיר ההזמנות לחתונה ישתנה בצורה מהותית לפי דרישות העבודה הגראפית.

 

הבדל קטן במחיר הזמנות לחתונה

שימו לב, כי גם הבדל של חצי שקל במחיר הזמנות לחתונה משפיע מאוד על המחיר וגודל התקציב המושקע בשירות זה. מאחר שמדובר במאות הזמנות בדרך כלל, בייחוד כאשר מדובר על חתונה. ההבדל בין 500 שח ל 300 שח, עלול לקום וליפול על הבדל מזערי ביותר במחיר ההזמנה הבודדת.הדפסת הזמנות לחתונה הקפידו לעשות השוואת מחירים בין בתי הדפוס ולקבל הצעות מחיר מסודרות למייל, לפחות מחמישה בתי דפוס. שימו לב מהו המחיר להזמנה בודדת ומהי ההנחה הניתנת לכמות הזמנות גדולה. בתי דפוס שונים עשויים להעניק הנחה מדורגת על פי כמות ההזמנות.

חשוב שתדעו, כי עיצוב חדש יגדיל את התקציב, בשונה מהזמנות חתונה עם שבלונה קיימת וטקסט קיים או כזה שאתם נתתם באופן אישי – טרנד סוחף במיוחד בעונות החתונה האחרונים, לכתוב טקסטים אישיים על הזמנות החתונה ע"י הכלה והחתן עצמם.

אולי יעניין אתכם גם >> השכרת כיסאות לאירועים  ניתן להתרשם מציוד נוסף להשכרה באתר של אליאב  

עיצוב אישי או אפשרות קבלת שירותי כתיבה ממומחה

אופציה נוספת מתחום הזמנות החתונה, היא אפשרות לעיצוב אישי של ההזמנה והזמנת עבודת ההדפס בלבד, אך למי מכם שאין את האנרגיות והזמן להתעסק עם הפרטים הקטנים, ישנו שירות אשר עושה קאסטמייזינג (מיתוג) אישי להזמנות שלכם, הכוללת תמונה של החתן והכלה וטקסט המתאים במיוחד לבני הזוג. הזמנות אלה, יהיו יקרות יותר מההזמנות הסטנדרטיות אך יעניקו תחושה אישית במיוחד הן להזמנה עצמה והן לאירוע. התאמת ההזמנה באופן אישי לזוג המאושר תפיק את ההתרגשות והציפייה לאירוע בקרב המוזמנים- אפקט חשוב במיוחד מצד בעלי השמחה.

אז מה אתכם… מצטרפים לחגיגה?