נובמבר 2021
31 צפייות

הדפסת מוצרים היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור בית עסק. הדפסת הלוגו, ידע על העסק כמו גם מודעות פרסום וכרטיסי ביקור הם מהדברים העיקריים שמפרסמים את העסק וממנפים את ההצלחה והאחיזה שלו בשוק.

יש כל מיני דרכים לפרסם את העסק ואת שירותיו ורבות מהן לא מקוריות מאוד אך מועילות, כמו אלו שציינו למעלה. אבל, בנוסף אליהן יש עוד כל מיני אפשרויות להדפסת מוצרים שיקדמו את העסק ואת הפרסום שלו, ובצורה מקורית ומעניינת.

נעבור על מספר שיטות כאלו, כדי לפתוח לכם את הראש בשביל שתמצאו את הדרך הכי טובה עבורכם ועבור העסק שלכם.

הדפסה על דגלים

הדפסה על דגלונים המחוברים בשרשרת אולי נשמעת מוזרה, אך היא אפקטיבית מאוד. הדפסה על דגלים מתאימה לפרסום המותג ולא לפרסום השירות שהוא מציע, כיוון שהמקום על הדגל קטן והוא תלוי יחסית גבוה. המטרה בשרשרת דגלים היא לתת נוכחות לעסק, לפרסם אותו במרחב ואת הלוגו שלו ובכך להיחרט בזיכרון של הלקוחות, שישתמשו בשירותי העסק בהמשך.

הדפסה זו מתאימה בראש ובראשונה לעסקים שמקימים דוכנים ניידים בירידים או בהופעות, והיא גורמת להם לבלוט במרחב ביחס לדוכנים אחרים. אין זה אומר שאי אפשר לתלות דגלים גם בחנות רגילה- אפשר ואפילו כדאי. אם הדגלים תלויים בתוך מבנה כדאי שהכיתוב והלוגו ייראו יותר רשמיים, וכמובן שהדגלים ייתלו במיקום מתאים בחלל ולא במיקום שעלול לשוות חוסר רצינות לעסק.

הדפסה על דגלים היא גם זולה מאוד, במיוחד ביחס לחלופות דומות, ודורשת מעט השקעה ביחס לתמורה גבוהה- שהיא כפי שאמרנו פרסום והגדלת מודעות לסמל העסק במרחב.

הדפסה על מדבקות

הדפסת לוגו העסק על מדבקות אינה אמורה להוות תחליף לפרסומים אחרים אלא בנוסף. כאשר לקוח רואה שאפילו על המדבקה שסוגרת את המוצר שקנה או מודבקת על השירות שהוא קיבל- הוא מבין שהעסק מקפיד על הפרטים הקטנים ומעוניין להשקיע בהם ובלקוח. בנוסף, המדבקה יכולה להוות כלי פרסום נוסף בכל מיני מקומות, כאשר המוצר יגיע אליהם.

גם העלות של הדפסת מדבקות היא נמוכה מאוד והתמורה גבוהה ביחס להשקעה הנדרשת.

מוצרי משרד ממותגים

לקטגוריה זו נכנסים דפי ממו, עכברים, מעמדים לשולחן וכל דבר שיכול לשמש לקוחות במהלך העבודה שלהם במשרד. אם מדובר בלקוחות רציניים ומתמשכים כדאי מאוד להעניק להם שי סמלי- מוצר משרד ממותג של העסק. כך הלקוח יבין שלעסק אכפת ממנו וגם העסק ירוויח פרסום נוסף- במשרד של הלקוח.

אפשר להעניק מוצרים קטנים וזולים יחסית גם ללקוחות לא קבועים. הדבר יגביר אצלם את תחושת ההזדהות עם העסק ויעלה את הסיכוי שישתמשו בשירותיו שוב וגם יפרסם את העסק במשרד של הלקוח.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהדפסות קצת שונות ומקוריות שיעלו את העסק שלכם כמה רמות מעל עסקים רגילים דומים, לחצו כאן

 

שתף עמוד