דצמבר 2021
15 צפייות

אחד הרגעים הכי מרגשים שיש, ללא צל של ספק, הוא הרגע בו צריך לרכוש מתנה לאישה אשר זה עתה ילדה תינוק או תינוקת. מדובר ברגע מרגש, בין אם מדובר בבת משפחה קרובה או רחוקה, ובין אם מדובר בחברה, עמיתה לעבודה, מכרה או כל אישה אחרת שילדה ואנחנו מבקשים לקנות מתנה מסיבה כזו או אחרת.

לצד העובדה שאנחנו צריכים לבחור מבין מתנות לתינוקות מה יכול להתאים לצרכים שלה ושל התינוק/ת החדשים, אזי שאנחנו צריכים גם לבחור כרטיס ברכה עליו נכתוב מספר מילים יפות ומרגשות, אשר ילמדו על מה שאנחנו מרגישים ברגע זה, בעקבות האירוע שהיא חוותה. בחירה של כרטיס ברכה ובחירת המילים בהן נשתמש, לא פחות משמעותית מהשאלה, איזו מתנה נקנה.

כיצד יוצרים כרטיס ברכה ייחודי ומקורי

כפי שאנחנו יכולים לקנות מתנות לתינוקות בחנויות שונות, כך אנחנו יכולים גם לקנות גם כרטיס ברכה ליולדת. יחד עם זאת, בשונה מהעניין של מתנות לתינוקות, אזי שבמקרה של כרטיס ברכה, סביר להניח שזה יהיה הרבה יותר מיוחד, מרגש ואישי, אם אנחנו ניצור את הכרטיס בעצמנו ולא נקנה משהו מן המוכן.

הטיפ הראשון ליצירת כרטיס ברכה, היא לכתוב משהו מקורי, יצירתי, משהו מיוחד שיוצא מהלב שלנו. זה לא חייב להיות מתחכם או שנון, אך כן רצוי שזה יהיה יצירתי ומיוחד. כך מי שתקבל אותו, תדע שהשקענו בכך מחשבה.

הטיפ השני, מוטב שהברכה לא תהיה קצרה אך גם לא ארוכה מדי. אף אחד לא רוצה לקרוא סיפור שלם. זו צריכה להיות ברכה תמציתית אך כזו שאפשר להרגיש שהושקעה בה מחשבה, בכתיבה, ביצירה, בכל אספקט שהוא.

הטיפ השלישי, צריך להתייחס לא רק למה כתוב, אלא אם גם כיצד נראית הברכה. כלומר, חשוב להתייחס לנראות שלה. כפי שאנחנו נקנה מתנות לתינוקות פרקטיות אך גם נראות טוב, אזי שגם במקרה של ברכות ליולדת, חשוב שהן יהיו מעוצבות בצורה יפה ומרשימה, ולא באופן פשוט מדי.

הטיפ הרביעי, אנחנו תמיד יכולים למצוא מקורות השראה שונים. בין אם זה בשירים ויצירות ספרותיות, בין אם בדברים ששמענו או ראינו, זיכרונות מהעבר ומקורות אחרים. מקורות אלו יכולים לשמש אותנו בדרכים שונות.

הטיפ החמישי, אם מדובר בברכה שיש בה אלמנט אישי, מוטב לציין זאת מראש, על מנת שאף אחד או אחת שאינם אמורים לקרוא אותה, אכן לא ייקראו אותה. אפשר כמובן גם להגיש את המתנה עם הברכה ליולדת, כשאין אף אחד מסביב. היא בוודאי תתרגש מכך.

מתנה ליולדת או לתינוק? השאלה הגדולה

הרבה פעמים מתלבטים אנשים אם לקנות מתנה ליולדת או מתנה לתינוק. האמת היא שזה לא ממש משנה. כל מתנה בשלב הזה, תשרת את היולדת וגם אם היא מיועדת לתינוק שלה, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שהיא תשמח אותה.

 

 

 

מעצב פנים
שתף עמוד