מאי 2021
99 צפייות

אין ספק שכאשר מדובר על חולצות מודפסות, מדובר על פריטים פופולאריים ביותר בקרב כל הגילאים. יש מספר סיבות לכך בהן, החולצות יכולות להוסיף אלמנט ייחודי להופעה החיצונית שלנו, החולצות יכולות לעזור לנו לבטא את עצמנו בצורה מוצלחת והעלות של החולצות היא סבירה לחלוטין. 

תודות לטכנולוגיה החדשה שיש בתחום ההדפסות, כל מה שצריך הוא לרכוש חולצות להדפסה שמיוצרת מבד איכותי ולהדפיס כל הדפס שרוצים וכך לקבל תוצאות גבוהות ואיכותיות. אותן תוצאות מתאפיינות בחדות גבוהה וכמו כן בהפרדת צבעים מלאה. 

אז מה אפשר להדפיס על חולצות? קראו את הרעיונות שלנו…

הדפסות על חולצות לאירועים

ניתן לראות שבאירועים גדולים ומרגשים כמו חתונות, יש הדפסה על חולצות. ההדפסה כוללת מסרים מצחיקים ומשעשעים וכל זאת על מנת לשבור קצת את הרצינות של האירוע ובכלל את הלחץ שמתלווה אליו. דוגמאות להדפסים הם: "בקרוב אצלך", "נא לא לגעת בעל טרי" וכו'. 

הדפסות לחולצות סוף קורס או סוף מסלול

בדרך כלל, ההדפסות האלה מנציחות תקופה מיוחדת שכללה בתוכה המון חוויות ובכלל הווי פנימי שמאפיין את השותפים לאותה תקופה. לדוגמה, יש הדפסים כמו: "קורס חובשים דצמבר 2015", "סוף מסלול אוק' 20" וכו'. 

הדפסות לחולצות לתינוקות

ההורים או הסבא והסבתא יכולים לפנק את התינוק החדש עם חולצה מודפסת הנושאת כיתובים כמו: "מה נראה לכם, שנולדתי אתמול?", "עדיין גר עם ההורים", "יש לי אבא פגום" וכו'. אלו כיתובים שנונים ומצחיקים והם ממוקמים במרכז החולצה. אפשר גם להוסיף לצידם, תמונה של התינוק עם המשפחה. 

הדפסות לחולצות עבור יום כיף או יום גיבוש עובדים

כאשר מפיקים יום כיף או יום גיבוש, אפשר להשלים את החגיגה כולה עם חולצות מודפסות. הן יכללו את שם החברה או העסק וגם כיתוב שינציח את האירוע. כך אפשר לזכות גם במיתוג וגם לתת לעובדים מזכרת מאותו יום.

הדפסת חולצות עבודה

כאן נדרש הדפס רציני יותר וגם עיצוב שידגיש לא רק רצינות אלא גם מקצועיות. בחולצות כאלה, יופיע הלוגו של החברה או העסק וגם מספר טלפון וכתובת. חשוב לבחור בחולצות איכותיות שיהיו עמידות לאורך זמן ושהעובדים יוכלו להשתמש בהן לאורך זמן מבלי שהן ידהו. שימוש בחולצות דהויות יצור רושם לא טוב לעסק והעדיפות היא להימנע מכך. יתרה מזאת, מלבד בחירה בחולצה איכותית, חשוב גם לוודא שההדפסה אכן תהיה האיכותיות ביותר.

איפה אפשר להדפיס על חולצות?

כיום, יש בתי דפוס בכל רחבי הארץ המספקים את השירות. חשוב לקרוא חוות דעת, לבדוק את הדירוג, שנות ניסיון וכמו כן לקחת הצעת מחיר במידה ומדובר על הזמנה גדולה של חולצות.
לאחר שביצענו בהצלחה את כל הבדיקות הנדרשות, נוכל לבחור בבית הדפוס המתאים ולקבל ליווי צמוד מהמחלקה המטפלת בהדפסות עוד בשלב ההתחלתי של הייעוץ ועד השלב הסופי של ההדפסה. 

שתף עמוד