אוקטובר 2020
87 צפייות

 

מעוניינים לקדם את העסק ללקוחותיכם? כל שעליכם לעשות הוא למתג אותו באמצעות הלוגו ופרטי העסק על מוצרים שונים. המוצרים הללו מייצרים תדמית לעסק ומשווקים אותו. המאמר יציע 7 מוצרים ממותגים שיעזרו לכם לשווק ולמתג את העסק.

מדוע חשוב למתג את העסק?

מיתוג עסק מועיל לשיווק שלו. הלקוחות והשותפים העסקיים שלכם מתרשמים ממה שהם מקבלים מכם. בין אם הם מקבלים כרטיסי ביקור עם פרטי העסק והלוגו שלו, ובין אם הם מקבלים ניירת משרדית ממותגת, הם חשופים לעסק שלכם. מוצרים ממותגים כאלו ואחרים ירימו את העסק שלכם ויפרסמו אותו, אך חשוב שהם יהיו איכותיים ושימושיים. אם כן, אילו סוגי מוצרים ממותגים קיימים בשוק?

7 סוגי מוצרים ממותגים לעסק

  1. מגנטים – מוצר זה שימושי ונראה לעין בכל עת כיוון שנוהגים לתלות אותו על מקרר או ארון מתכתי. על המגנט רושמים את שם העסק, הכתובת, טלפון, מספר פקס ומייל וכמובן מוסיפים את הלוגו שלו. המגנטים זולים וניתן להזמין מהם כמויות בעיצובים שונים בחנויות הדפוס.
  2. לוח שנה – מוצר פופולרי ופרקטי שניתן לשווק אותו ללקוחות לפני ראש השנה כמתנה לחג. בכל דף של הלוח מעצבים את הלוגו ופרטי העסק, כך שאם יסתיים חודש והלקוחות יתלשו דף, הפרטים ימשיכו להופיע בדפים הבאים.
  3. הדפסה על חולצות – לקוחות אוהבים לקבל מוצרים יפים ואיכותיים, אך בעיקר שימושיים. החולצות מגיעות בכל המידות והצבעים וניתן לבחור סגנון המתאים לנשים וסגנון המתאים לגברים. הדפסה על חולצות עם שם העסק והלוגו לפי הגודל והעיצוב המתאים לכם.
  4. הדפסה על כובעים – בדומה לחולצות, כובעים ממותגים יעילים לאורך כל השנה. הלקוחות מסתובבים איתם ברחובות וכולם חשופים לשם העסק וללוגו שלו.
  5. דיסק און קי – ישנם גאדג'טים שונים כמו: עטים מיוחדים עם לייזר, פנסים קטנים וכד', אך הפופולריים ביותר הם מוצרי אלקטרוניקה ומחשוב שניתן להתאים לקהל היעד שלכם. חוץ מהדיסק און קי תוכלו למתג משטחים לעכבר, כיסויים לטלפון הנייד וכד' עם פרטי העסק והלוגו שלו.
  6. פולדרים או מחברות – השתלמות לעובדים או פגישות עסקיות הן הזדמנות טובה לשווק את העסק ולחלק פולדרים ומחברות שימושיים וממותגים.
  7. ניירת משרדית – משרדים שולחים ללקוחות ולשותפים העסקיים שלהם תכתובת במייל, בפקס או בדואר. חשוב לבחור בנייר כתיבה ומעטפות איכותיים כששולחים דואר ועליהם ממתגים את העסק. גם על חשבוניות המגיעות לספקים או ללקוחות חשוב למתג את העסק כך שיותר ויותר אנשים יהיו חשופים לו.

היכן מזמינים מוצרים ממותגים לעסק?

את כל המוצרים הממותגים ניתן להזמין בבית דפוס מקצועי ואיכותי, העושה שימוש בחומרי גלם איכותיים. חשוב שלבית הדפוס תהיה זמינות גבוהה והוא יוכל לעמוד בהזמנת מוצרים בכמויות. את ההזמנות ניתן לעשות במקום עצמו או באמצעות הרשת.  

הדפסה על כוסות
שתף עמוד