ינואר 2019
145 צפייות

המהפכה הדיגיטלית שינתה באופן משמעותי את הדרך בה אנחנו מתקשרים אחד עם השני. עידן הנייר הוא משהו שהולך ונעלם מהעולם. עם זאת, ישנם מסמכים שאנחנו עדיין חייבים עותקים פיזיים שלהם.

אז נכון, כמעט בכל בית ומשרד יש מדפסת – ולצרכים יומיומיים המדפסות הביתיות והמשרדיות מספיקות. אם כל מה שאתם צריכים זה להדפיס טופס לביטוח, או את רשימת הקשר של הגן, המדפסת הביתית שלכם תעשה את העבודה. אבל ישנם פרויקטים שלא ניתן (או לא כדאי) לבצע על המדפסות הקטנות האלה. במקרים אלה, תמיד עדיף ללכת לבית דפוס מקצועי ולהשתמש בשלל השירותים שהם מספקים.

  • מסמכים גדולים – סוף סוף סיימתם את התזה שלכם, ועכשיו כל שנותר זה להדפיס אותה. או שאולי יש לכם כתב יד שאתם צריכים למסור לעריכה, או מצגת ארוכה לישיבת המנהלים. אם תנסו להדפיס את עשרות (אם לא מאות) העמודים האלה במדפסת ביתית תמצאו את עצמכם רצים כל חצי שעה למלא דפים במגש ההזנה של המדפסת, או להחליף את הטונר בתדירות מפתיעה. המדפסות הביתיות פשוט לא בנויות לעבודות כל כך מאסיביות. הן יתחממו, יתקעו ואולי אפילו יהרסו לגמרי. בסופו של יום – הרבה יותר פשוט ללכת לבית דפוס, שם הציוד מיועד להדפסות בסדר גודל כזה. הדפסה בבית הדפוס תהיה מהירה יותר, וכנראה גם זולה יותר.
  • נייר לא סטנדרטי – אם אתם רוצים להדפיס הזמנות לחתונה שלכם, את בוודאי לא מתכוונים להדפיס אותן על נייר מדפסת פשוט, נכון? ומה עם הגלויות הפרסומיות ששילמתם למעצב שיכין לכם, אתם רוצים אותם על קרטון איכותי, נכון? מדפסות ביתיות ומשרדיות בנויות לקבל נייר סטנדרטי בלבד, ולא בעובי או מרקם החורגים מהנורמה. בבית הדפוס לא רק שיוכלו להתמודד עם כל סוג נייר שתרצו, אלא גם יוכלו להציע לכם ניירות שבכלל לא ידעתם שקיימים.
  • צבע – זו עובדה ידועה שעיקר ההשקעה במדפסת ביתית היא בדיו או טונר. מעטים הם המקרים שצריך לבצע הדפסה צבעונית בבית, ולכן מדפסות שתומכות ביכולת להדפיס בצבע יקרות יותר, וגם דורשות מחסניות צבע מיוחדות. את כל ההשקעה הזו לרוב עדיף לחסוך, ולהשתמש בשירותי ההדפסה הצבעונית של בית דפוס. לא רק שכנראה זה יהיה זול יותר, התוצר הסופי גם יהיה איכותי ומקצועי יותר.
  • גדלים לא סטנדרטיים – אז יש לכם פוסטר שאתם רוצים לתלות בסלון, או שאולי עיצבתם חפיסת קלפים שאתם רוצים לחלק בכנס. כשמדובר בהדפסות גדולות או קטנות, לא משנה מה – המדפסת שלכם לא תהיה מסוגלת להדפיס אותם. בית הדפוס יהיה מסוגל להדפיס לכם מסמכים בכל גודל שתידרשו, ואף יספק לכם שירותי חיתוך מקצועיים.

בתי הדפוס הם הכתובת כאשר אתם לא מוכנים להתפשר על איכות הנייר והדיו או כאשר אתם צריכים לבצע הדפסה לא סטנדרטית. מעבר לזה הם יספקו לכם שלל שירותי יעוץ, חיתוך, כריכה ועוד. אז פעם הבאה שיש לכם פרוייקט הדפסה חשוב – אל תהססו וגשו לבית הדפוס הקרוב אליכם. כשתראו את התוצר הסופי – אתם לא תתחרטו על כך.

שתף עמוד