פברואר 2021
92 צפייות

עסקים ולקוחות פרטיים מחפשים מוצרים לערבי חברה וגיבוש, השתלמויות, ימי הולדת ואירועים נוספים, שאותם יוכלו למתג בעיצוב אישי כמתנות מקוריות וייחודיות. המאמר יעסוק בעיצוב ומיתוג מותאם אישית.

מיתוג לבעלי עסקים

עסקים וחברות ממתגים מוצרים רבים על מנת שתהיה להם חשיפה בין אם הם מעניקים אותם במתנה לעובדים ובין אם ללקוחות או לשותפים עסקיים. המיתוג נעשה באמצעות כיתוב של שם החברה והלוגו שלה ועוזר לשווק ולקדם מכירות ושירותים שהעסק מעניק. כך למשל, כאשר עושים ערבי חברה וגיבוש לעובדים או ימי כייף ניתן לחלק מוצרים שונים ומודפסים עם הלוגו של החברה כדי שהחשיפה תהיה גדולה. לקראת פורים ניתן לשלוח לעובדים משלוחי מנות בעיצוב אישי ממותגים מאותה סיבה.

כך העובדים יודעים שהם מוערכים ויש תמורה לעבודתם, הם מקבלים יותר מוטיבציה להמשך והעסק מרוויח מיתוג ומוניטין. גם בהשתלמויות וימי עיון ניתן למתג על מוצרי נייר ועטים את העסק. את המיתוג ניתן אף לעשות באמצעות פליירים, כרטיסי ביקור וכד' ולחלק בדואר או במפגשים עסקיים. באירועי השקה ללקוחות נהוג לתת מתנות קטנות וממותגות כדי לצבור מועדון לקוחות ולקדם מוצר מסוים ועוד. 

מיתוג לימי הולדת

אנשים פרטיים שחוגגים ימי הולדת יכולים להזמין ממתקים ליום הולדת בסיטונאות או מוצרים שישמשו כהפתעות ולהוסיף עליהם בדפוס את שמות החוגגים, תאריך יום ההולדת או ברכות כגון "מזל טוב" וכך להפתיע את המוזמנים ואף את החוגגים עצמם. כאשר מקבלים ממתק ממותג או חפץ אחר שעליו ברכה מודפסת או הקדשה אישית, מקבלים יחס אישי, תשומת לב וגם משהו מקורי. למשל, בלונים ממותגים לקישוט מקום יום ההולדת, מתנות קטנות וממותגות לאורחים הקשורות לנושא יום ההולדת ועוד.

מיתוג לאירועים

בין אם אתם חוגגים חתונה או ברית/ה ובין אם בר או בת מצווה תוכלו ראשית למתג את ההזמנות בהתאמה אישית ולהדפיס דברים מיוחדים שאופייניים לאופי שלכם או לתחומי העניין שלכם. אירועים רבים נחגגים כקונספט. חתונה בסגנון כפרי, בר מצווה אינטראקטיבית, בת מצווה בוורוד, אירועים המבוססים על תכניות ראליטי כמו: המרוץ למיליון, מאסטר שף, הישרדות וכד' שניתן למתג על ההזמנות בהתאם ללוגו של התכנית או קונספט אחר בו בחרתם. גם המזכרות שמעניקים לאורחים ממותגות.

רובינו מכירים את תצלומי המגנטים שמקבלים בחתונה ועליהם כתוב "תודה שחגגתם עם…" בתוספת של תאריך האירוע. זוהי דוגמה למיתוג ולמזכרת, אך ניתן למצוא מזכרות מקוריות אחרות בהתאם לקונספט של האירוע, למתג אותן ולחלק לאורחים. למשל, בנדנה עם הלוגו של הישרדות ושם חתן בר המצווה, מארז שוקולדים או סוכריות ממותגות כמזכרת לחתונה, מארז לטיפוח הגוף ממותג כמזכרת לבת מצווה וכיוצא בזה. ככל שהמזכרת תהיה קשורה לנושא האירוע ותהיה מקורית וממותגת, האורחים יזכרו את האירוע לאורך שנים וייהנו מתשומת הלב והמחווה האישית.

הדפסה ביתיית
שתף עמוד