דצמבר 2019
128 צפייות

האם כל עסק צריך בית דפוס?

אם אתם בעלי עסק, אתם בטח מכירים את זה שחלק מההכנסות חייב להיות מופנה לשיווק ופרסום, כי אם לא, מאיפה תגענה ההכנסות בחודש הבא?

זה לא משנה מהו העסק שלכם, האם יש לכם מכולת שכונתית, חנות בגדים, חנות למוצרי חשמל או עסק למכירת פאות לנשים. יותר מזה, זה גם לא משנה אם יש לכם לקוחות קבועים או מתחלפים, בכל מקרה ההשקעה שלכם בשיווק ופרסום תמיד תוכיח את עצמה בכפליים.

אם אתם מתלבטים איך לעשות את זה נכון מדויק, הכנו עבורכם מאמר קטן שיסביר לכם על הדברים החשובים בשיווק העסק ואיך בית דפוס יכול לעזור לכם להתמודד עם זה בקלות וברגיעה שהכל מנוהל על הצד הטוב ביותר.

כדי להכין פלאיירים, מוצרי קד"מ או מתנות לחגים עם מיתוג של העסק ועיצוב נכון, אתם חייבים שיהיה לכם בית דפוס קבוע שאיתו תעבדו יד ביד.

איך לבחור בית דפוס לעסק?

במדינה קטנה כמו שלנו קיימים בכל עיר כמה בתי דפוס טובים ומקצועיים, דבר המקשה על בחירה נכונה בהתאמה לעסק שלנו. כדי שתוכלו לבחור בית דפוס שמתאים לצורכי העסק שלכם חשוב לבדוק מספר פרטים:

  1. כמה זמן קיים בית הדפוס?
  2. אילו שירותים בית הדפוס מציע לעסק שלכם?
  3. מה המחיר של כל הדפסה?
  4. האם בבית הדפוס עבדים גם מעצבים גרפיים מקצועיים?

דבר חשוב נוסף שכדאי לבדוק, הוא מה חושבים לקוחות אחרים של בית הדפוס אותו אתם בודקים. איך הם מעריכים את השירות שלו? האם הם מרוצים מהמחיר? ועוד. לכן, מומלץ מאד לערוך סקר שוק ולבדוק מספר בתי דפוס באזור מגוריכם ועל כולם לעשות את אותה בדיקה.

עד כמה חשוב שיהיו בבית הדפוס מעצבים גרפיים?

כל דבר דפוס שתרצו להדפיס, בין אם זה פלאיירים, מודעות, קטלוגים, לוחות שנה וכד', כל דבר כזה מצריך עיצוב. עיצוב מקצועי מצריך הבנה מדויקת של העסק, האמירה שלו, האג'נדה, תפיסת העולם ומה שהעסק רוצה לייצג. כל אלה משפיעים רבות על תכנון העיצוב של מוצרי הדפוס שלכם.

מעצב גרפי מקצועי מודע לכל ההיבטים הנ"ל ויעשה בהם שימוש בבואו לעצב עבורכם כל מוצר גרפי לעסק. מוצרי הדפוס שלכם צריכים לשדר שפה אחידה בכל הנראות שלהם ואת זה חבל להפקיד בידי אנשים לא מיומנים או לא מקצועיים מספיק. לכן וודאו עם בית הדפוס כי הוא מעסיק בין שורותיו מעצבים גרפיים מקצועיים שיבינו ללב העסק שלכם וייצרו בשבילכם שפה גרפית אחידה ומקצועית.

מה עוד צריך לקחת בחשבון?

בבחירת בית דפוס לעסק חשוב שתבדקו האם ישנה הנחה על הדפסת כמויות גדולות. במידה ואתם עסק בתפוצה גדולה, תצטרכו לקחת בחשבון שעליכם להדפיס מוצרי דפוס בכמויות גדולות כדי להגיע לכלל הלקוחות שלכם, לכן בדקו שאכן זה משתלם לכם.

הדפסת שלטים
שתף עמוד