פברואר 2021
98 צפייות

איזו שנה קשה הייתה 2020 אה? השנה שהתחילה בתור הבטחה גדולה הפכה במהירות לשנה שרבים מאתנו היו מעדיפים לשכוח. כך שאנחנו יכולים להיות בטוחים, לאור השנה האחרונה, שבהחלט מגיע לכם פינוק.

אם אתם רוצים להניח פריט שיהפוך את המרחב של חדר העבודה, הסלון או חדר השינה שלכם ליפים יותר בעיניכם, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא הרבה הנאה מהנחה של תמונה ייחודית על קיר זה או אחר בתוך החלל.

תמונה יכולה להיות כמובן יצירת אומנות שהותאמה לחדר הספציפי שלכם. אבל אתם גם יכולים פשוט לקחת תמונה בתוכה נצורים זיכרונות אלו ואחרים שיזכירו לכם כל הזמן על מה אתם רוצים להודות בכל בוקר.

אם אתם רוצים תמונה איכותית, בעלת צבעים חזקים, כאלו שלא דוהים עם הזמן ולא מאבדים מקסמם, אנחנו בטוחים שתמונה המודפסת בטכנולוגיה מתקדמת על זכוכית איכותית יכולה להיות מתנה נהדרת לעצמכם עבור שנה קשה.

לא שאנחנו מתנגדים לכך שאת המתנה תביאו לאדם אהוב שיכול ליהנות ממנה גם, כן?

מה היתרון של תמונות זכוכית

היתרון המשמעותי של הדפסה על זכוכית טמון כמובן בזכוכית. אם בעבר תמונות היו נצבעות רק על משטחי קנבס או עץ, אז היום אתם יכולים לבחור במשטח ורסטילי כמו זכוכית עבור יצירת האומנות בה בחרתם. תמונות זכוכית משמרות את האור שמגיע מהמנורות בחדר, מהחלון הגדול ממנו אתם יכולים לראות את הנוף.

השינויים באור המתרחשים באופן טבעי בכל יום, הם אלו שיתנו לכם לא פעם את התחושה כי התמונה בה בחרתם משתנה בכל רגע נתון.

תמונות זכוכית הן כמובן מתנה אולטימטיבית במידה ואתם בוחרים להעניק אותה לאדם אהוב. אתם יכולים להדפיס על תמונות זכוכית רגע סנטימנטלי הנוגע לשניכם בלבד, אתם יכולים להביא כך לסבתא תמונה של הנכדים או לאבא למשרד תמונה של המשפחה.

תמונות זכוכית הן מתנה נהדרת לא יקרה מדי, לא זולה מדי ובעיקר, מתנה ייחודית שמזכירה את הקשר המיוחד שהוא רק שלכם.

למה שווה לבחור תמונות זכוכית אצל Glass Me

1.כי אנחנו לא מתפשרים על איכות: אנחנו לוקחים ברצינות את העבודה שלנו ונעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי להבטיח כי התמונה תגיע אליכם צבועה בפיגמנט החזק ביותר אותו אנחנו יכולים להפיק, כדי שההתבוננות בתמונה תצליח להשכיח מכם במשהו את היום יום וכאילו 'לקחת אתכם' למקום בלתי נשכח.

2.כי אנחנו דואגים להניח את המתלים מבחוץ: כי אם כבר השקעתם ורכשתם תמונות זכוכית, אז לפחות שהן ייראו בשלמותן על הקיר ולא ייהרסו בגלל מסמרים גדולים ומיותרים שיהרסו את הקווים של התמונה בה בחרתם.

מחפשים מתנה ייחודית לכבוד השנה החדשה? יום האהבה? חג? או סתם לכבוד יום רגיל אחד? אנחנו ב-Glass Me נשמח לתת לכם שירות. מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון או דרך האתר. 

תמונות זכוכית
שתף עמוד