דצמבר 2019
119 צפייות

איך מוצרי דפוס יכולים לקדם את העסק שלכם?

אין זה סוד שכל עסק חייב להתקדם. אם זה מבחינת הכנסות ואם זו צמיחה והתרחבות עסקית. ישנו תחום אחד בעסק היכול להשפיע רבות על קידום העסק ועל הנראות שלו כלפי חוץ והוא מוצרי דפוס וגרפיקה.

מהם מוצרי דפוס לעסק?

מוצרי דפוס הם כל דבר מודפס כגון: פלאיירים, מודעות, קטלוגים, ברושרים וכד' המייצגים את העסק שלכם ואת שירותיו. כל מוצר כזה כאשר הוא מעוצב ומודפס בצורה איכותית ומקצועית יכול לתרום רבות למיצוב העסק שלכם כמותג מוביל או חלילה להפך.

מוצר דפוס המעוצב ומודפס בחובבניות מעיד על עסק חובבני ולא מקצועי ולא משדר רצינות. לעומתו, מותר דפוס המעוצב על ידי גרפיקאי מקצועי, בעל ניסיון ומודפס בבית דפוס איכותי מעיד על עסק רציני, מקצועי ואמין.

האם כל עסק צריך מוצרי דפוס?

בדרך כלל כן. כל עסק המכבד את עצמו, כמו מרכז רטורנו לצורך הדוגמה, פונה לבית דפוס מקצועי להדפסת ניירת ומוצרי פרסום שונים. בבית דפוס ניתן להדפיס גם ניירת ממותגת ומעטפות ממותגות לשימוש המשרד וכן מוצרי דפוס לצורך פרסום ושיווק העסק בקהלים שונים.

מהו מיתוג ולמה הוא חשוב?

מיתוג עסקי הוא הלב של העסק. הוא משקף את ה"אני מאמין" שלכם ואת ערכי המותג שעליהן נשען העסק שלכם. המיתוג כולל כמובן לוגו, כרטיסי ביקור וכד' מייצגים אתכם בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם המתחברים לערכי המותג ולמה שאתם מייצגים.

בית דפוס מקצועי המעסיק מעצבים גרפיים יוכל גם לתת לכם מענה בתחום המיתוג והנראות הוויזואלית של העסק, לבנות לכם לוגו מקצועי ולהדפיס עבורכם כרטיסי ביקור המושכים את העין.

איזה עוד מוצרי דפוס קיימים?

מעבר לניירת הרגילה של המשרד שלכם וכרטיסי הביקור, בית דפוס מקצועי מעניק גם שירותים של מוצרי קד"מ. מוצר קידום מכירות המופק בבית דפוס יכול להיות לוח שנה ממותג, פנקסים ממותגים וכד', היכולים להיות פרסומת מעולה לעסק שלכם ולהפוך למוצרי קד"מ איכותיים.

גם שלט לעסק המיוצר בבית דפוס איכותי יקבע האם העסק שלכם יהפוך למוביל בתחומו או שנשאר מאחור עם שלט מיושן וחסר צבע ותועלת.

בית דפוס מקצועי במיוחד יוכל גם להעניק לכם שירות של עיצוב שלט חוצות דיגיטלי לעסק שיוכל להקפיץ את העסק שלכם בכמה רמות טובות ולהפוך אותו למוכר וידוע לכל.

גם מגנטים עסק יכולים להיות מוצר דפוס מצוין וכדאי שיכול לשמש אתכם גם בעסק עצמו וגם בתור מוצר קד"מ מעניין ושימושי.

בקיצור, מוצרי דפוס הם בייסיק לכל עסק. כדאי לבחור את בית הדפוס האידיאלי ביותר לעסק שלכם שנותן לכם את המענה המושלם.

שתף עמוד