אוגוסט 2018
99 צפייות

הודות לשיפורים ולשינויים הרבים המתרחשים כיום בתחום המדיה, נראה כי עולם הדפוס הישן כפי שהכרנו אותו בעבר מאבד מהמאפיינים המוכרים שלו ולובש פנים חדשות. מידע המועבר בין קצוות העולם בתוך שניות ספורות, יכולות תקשורת המאפשרות דינמיות וגמישות מרבית – כל אלו מעמידים את הסטנדרטים הישנים של עיצוב, הדפסה והוצאה לאור למבחן.

אם בעבר תפקידם העיקרי של בתי דפוס כלל הוצאה לאור של ספרים ועיתונים הרי שכיום בתי דפוס מתקדמים מבצעים מגוון עצום של פרויקטים מלאי יצירתיות ומשמשים מענה לבתי עסק מסוגים שונים ומגוונים. בבחירת בית דפוס דיגיטלי ישנה חשיבות לפרמטרים מרכזיים אשר יאפשרו לכם להיות שקטים ביחס לתוצאה שתקבלו:

מכונות מתקדמות

קצב ההתקדמות של הטכנולוגיות המודרניות כיום יכול להיות מסחרר ולא תמיד קל לעמוד בקצב ההתחדשות של ייצור מכונות חדשניות. בעידן זה, מכונות שיצאו לשוק לפני שנים מספר הופכות להיות לא רלוונטיות ברגע שטכנולוגיה חדשה מומצאת והופכת את הטכנולוגיות הישנות ללא רווחיות או לא עדכניות.

כיצד ניתן לדעת שאתם בוחרים בחברה המבססת את פעילותה על טכנולוגיות מתקדמות? לפני ההגעה לבית העסק או ההזמנה באינטרנט, קראו אודות המכונות בהן נעשה שימוש בבית הדפוס, בקשו חוות דעת על מכונות אלו, בידקו מה הן  הביקורות על מכונות אלו באינטרנט ובקרב העוסקים בתחום. חוות דעת אלו יכולות להיות פרמטר משמעותי בבחירה נכונה של בית הדפוס המתאים לצרכיכם.

בחירה בבית דפוס מיושן העושה שימוש במיכון מיושן יכולה להתגלות כצרה אמיתית. אם אתם נוהגים לבצע הזמנות בסדר גודל משמעותי, הדפסה לא מתאימה לפורמט הרלוונטי או טעות בהגדרות הייצור הינם גורמים שיכולים להביא להפסדים משמעותיים, במיוחד בהתחשב בעובדה שהזמנה חדשה עלולה להתארך ולהצריך דחייה נוספת של קבלת המוצר שהזמנתם.

התמחות בתחום הספציפי הרצוי

בשל ההתפתחות האסטרונומית של בתי דפוס, ניתן כיום לקבל מגוון עצום של שירותים. אם בעבר בית דפוס היה אמון על הוצאה לאור של ספרים ועלונים או עיתונים, הרי שכיום בתי דפוס מייצרים עלונים, הדפסת מדבקות, מוציאים לאור באנרים ופרסומים, אחראיים על מיתוג של עסקים, מציעים שירותי הדפסה בתלת ממד, הדפסה המיועדת לשלטי ענק או למוצרים אישיים ועוד.

בבחירה של בית דפוס בררו מה היא רמת ההתמחות של בית העסק במוצר בו אתם מעוניינים. בין אם מדובר בהדפסה של שלטי ענק, עלונים בהיקף גדול, מיתוג, הדפסה של כרטיסי ביקור ועוד – כל אחד מהתחומים הללו מצריך היכרות עם המידות הרצויות, שימוש בטכנולוגיה הנכונה, התאמה של הצבעים והגדרות ההדפסה על מנת להבטיח שהתוצאות יהיו מרשימות ויעמדו בדרישות שלכם וכן בדרישות של שטח הפרסום הרצוי.

הבחירה בבית עסק המעניק שירות לקוחות מקצועי המבוסס על שנים רבות של התנסות בתחום, מבטיחה כי גם אם יהיו לכם תלונות או בקשות, תמיד תוכלו לפנות אל בית העסק.

בית דפוס - גרף
שתף עמוד