ספטמבר 2021
41 צפייות

הסוד הגדול ביותר למתנה מוצלחת הוא לא המחיר או הגודל, אלא רמת ההשקעה והאכפתיות. למעשה, מתנה טובה יכולה לעלות מעט מאוד, ולהיות מיניאטורית, אך אם היא מותאמת למקבל, והושקע בה מחשבה, היא בהחלט יכולה לפגוע במטרה בצורה הטובה ביותר. יש הרבה דרכים לשדרג מתנות, ולהפוך את תהליך הפרסונליזציה לנכון יותר. אחת הדרכים הטובות ביותר היא באמצעות הדפסה על מוצרים, שכן רק כך אפשר להוסיף לכל פריט את הטאץ' האישי שמקבל המתנה כל כך מחפש כשהוא פותח את החבילה. הדפסה על מוצרים פותחת עולם שלם של אפשרויות.

להדפיס על הכל

הטכנולוגיה הביאה אותנו למצב בו אפשר להדפיס על כמעט כל דבר, באיכות מצוינת, ובצורה שלא פוגעת בשום צורה במוצר עצמו. כך, גם אם רוצים לקנות מוצרים שהם יוצאי דופן, ניתן להדפיס עליהם ציור או דפוס ברמה גבוהה, וליהנות מהם בצורה מוגברת. איכות המכשירים היא גבוהה במיוחד, ויש הרבה יותר דינמיקה מבחינת חומרי ההדפסה, והיכולת שלהם להישאר על המוצר לאורך זמן. בנוסף, יש היום הרבה תוספות שמגיעות עם ההדפסה, כמו סרטים ייחודיים, אריזות ועוד מספר רב של אלמנטים שהופכים את המתנה להרבה יותר חווייתית. המטרה הסופית היא שאנשים יתלהבו לקבל את המתנה וישתוקקו לפתוח אותה, וכאן אפשר להשיג את כל החבילה במקום אחד.

למשפחה, לחברים ולעובדים

הצורך לקנות מתנות הוא כזה שקיים אצל כל אחד מאיתנו, ומתרחש אחת לכמה חודשים לרוב. יש הרבה אנשים שקונים מתנות למשפחה ולחברים, ויש אפילו צורך בקניית מתנות לעובדים בחברות בינוניות וגדולות. כאשר קונים מתנות לעובדים, קשה מאוד לא להיות גנריים ובנאליים, אך כאשר קונים מוצר ומדפיסים את לוגו החברה, ואולי אף שם או מאפיין אישי של העובד, הרבה יותר קל להראות את הכרת התודה לעובדים. עובדים צריכים להרגיש כאילו לבעלי החברה איכפת מהם, וכאשר הם מקבלים יותר, הם גם נותנים יותר. יש להשקיע במתנות של העובדים עד כמה שניתן, ולא רק כדי לצפות ולקבל חזרה, אלא באמת להראות להם שאיכפת לכם.

חיוך על הפנים

מתנה טובה היא מתנה שמעלה חיוך על הפנים, ושהיא פרקטית לתקופה ארוכה. בנוסף, מתנה יכולה להיות נוסטלגית או כזה שמזכירה נשכחות. כלומר, יש הרבה סוגים של מתנות, אך הסוד כולל את אותה פרסונליזציה, שנעשית בצורה הטובה ביותר באמצעות הדפסה על המוצרים. אם שיטות העבר כללו הדפסה ברמה ירודה, ומחיקה של ההדפסה במהרה, כיום אפשר למצוא הדפסה ברזולוציה שהיא בלתי נתפסת, וכזו שמחזיקה למשך שנים ארוכות, כך שהיא תעמוד ביעדים שלה בצורה מושלמת. ההדפסה היא נוחה, קלילה, מהירה ובעיקר, אינה פוגעת במוצר עצמו ולכן, היא רלוונטית ומושלמת גם לעובדים, גם למשפחה וגם לחברים הקרובים ביותר.

שתף עמוד