דצמבר 2020
96 צפייות

בחירה נכונה של מדבקות קיר ולאחר מכן שילוב אסטרטגי שלהן על הקירות של המשרד יכולים לשדרג את העסק. במקביל, כדאי להתייעץ עם מעצב פנים ולהיעזר בניסיון שלו

אחד היתרונות הכי גדולים של התייעצות עם מעצב פנים הוא שניתן לפנות אליו בנושאים שונים. מטבע הדברים, מעצב פנים הוא איש המקצוע שאליו פונים אם רוצים לבחור ריצוף או סגנון עיצוב כללי. אבל לצד כל אלו, מעצב פנים גם יכול לגלות יצירתיות ולהמליץ על מדבקות קיר.

מדבקות קיר הן פתרון מעולה בעיקר למשרדים ובתי עסק. באמצעות בחירה נכונה של מדבקות כאלה וכמובן שילוב שלהן על הקירות, אפשר להעלות את ערך הנכס באופן מיידי. מעבר לכך, מדבקות קיר משנות את האופי של המשרד וכך תורמות לתפוקה של העובדים. 

שילוב נכון של מדבקות קיר לעסק

הבעיה היחידה היא שיש היצע כמעט בלתי מוגבל של מדבקות קיר. אם למשל סוקרים את הקטלוג של דפוס משי, רואים מאות דגמים של מדבקות קיר קטנות, בינוניות או גדולות. לזה צריך להוסיף את החשיבות של מדבקות קיר שמתכתבות עם העיצוב הקיים, כמו למשל צבע הקירות או סוג הריצוף.

הפתרון הוא להתייעץ עם מעצב פנים. כאשר מתייעצים עם מעצב פנים, מתמקדים מלכתחילה רק במדבקות הקיר שרלוונטיות עבור התחום שבו העסק פועל. בנוסף, זו יכולה להיות דרך מעולה לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על התוצאות. 

הדרכה נכונה של מעצב פנים

מעצב פנים מדריך בעלי עסקים ומשרדים בכל הנוגע לבחירת מדבקות קיר ולאחר מכן להדבקה שלהן. כמובן שההחלטה הסופית היא של בעלי המשרדים, אך התפקיד של מעצב פנים הוא להפנות את תשומת הלב שלהם לנושאים שאולי הם לא חשבו עליהם לבד.

יש פרויקטים שבהם מעצבי פנים לוקחים אחריות מלאה על האופן שבו מדבקות קיר נבחרות עבור הקירות של העסק. זה מה שקורה אם למשל מעצבים משרדים חדשים, או במקרים שבהם רוצים לרענן את העיצוב בחלל הפנים אבל בלי להיכנס לשיפוץ מסורבל או יקר. בזמן שמעצב הפנים בוחר את המדבקות, בעלי עסקים או משרדים יכולים להמשיך לעבוד במה שהם מתמחים בו. 

כך משדרגים את ערך הנכס והמשרד

הדרך לשדרג את ערך הנכס והמשרד היא לדאוג כל הזמן להתאים אותו לצו האופנה. כאשר המשרד מעוצב לפי הסטנדרטים המעודכנים בעולם של עיצוב פנים, זה אומר שמי שמתעניין בהשכרה או במכירה שלו יסכים לשלם מעט יותר. לכן, בעלי נכסים בתחום של נדל"ן מניב ומסחרי מאוד מתעניינים בנושא הזה של עיצוב משרדים.

בשביל לשדרג את ערך הנכס לא צריך לשבור קירות, להרים מרצפות או לעצור את העבודה. בפועל, הדבר היחיד שמפריד בין משרד רגיל למעוצב אלו מדבקות קיר שנבחרות בעצת בעלי מקצוע. 

מעצב פנים
שתף עמוד