מאי 2022
19 צפייות

בקניית ריהוט חדש, לבית או למשרד, אנשים רבים רוצים לדעתם האם ניתן לבצע הדפסה על הרהיטים מבלי לפגוע בטיבם. כיצד ההדפסה יכולה להתבצע בצורה יפה ועל אילו רהיטים ניתן להדפיס דברים שונים. מעוניינים גם אתם לבצע הדפסה על ריהוט? בואו וגלו איתנו כיצד.

הדפסה על ריהוט, מה זה אומר?

הדפסה על ריהוט כוונתה להדפיס  ציור, כיתוב או תמונה על הרהיטים השונים. מעוניינים להדפיס על ארונות המטבח שלכם הדפס של פרחים צבעוניים? מעוניינים להדפיס על שולחנות עמידה במשרד את הלוגו של המשרד שלכם? כל הדברים הללו אפשריים כיום. ניתן לבצע הדפסה כמעט על כל ריהוט, בהתאם לרכיבו ולרצונות שלכם.

מה חשוב לבדוק?

החלטתם להדפיס על הריהוט שלכם? כמה דברים שחשוב שתוודאו לפני. ראשית, חשבו לעומק על סוג ההדפס, צורתו, ואיך הוא ישתלב עם שאר עיצוב הבית. הדפסה על רהיט יכולה להיות מלהיבה וחדשנית, אך חשוב לשים לב לא להגזים עם העיצוב. עדיף להתייעץ עם מעצב או מעצבת פנים וכך להתאים את ההדפסה לשאר עיצוב הבית.

שנית, לאחר ההחלטה מה להדפיס ועל איזה רהיט, השוו מחירים ואיכויות. בדקו כמה זמן לוקח לכל חברה לבצע את ההדפסה הנדרשת, השווה בין הדפסות שונות ובחרו מי יעצב את הציור או התמונה שלכם כך שההדפס יצא לטעמכם.

הדפס על קירות.

על קיר הבית עצמו קשה להדפיס ולכן אנשים רבים בוחרים לתלות תמונות שונות. אך יש פתרון, אם תרצו שקיר ביתכם יראה כמודפס, ניתן להדפיס על לוחות זכוכיות שישמשו כחיפויי קיר. אם אינכם מעוניינים בזכוכית, ניתן להדפיס גם על חומרים אחרים כגון אלומיניום, עץ, או אריחים בהתאמה אישית, ולתלות אותו בצורה בה יראה כאילו הקיר עצמו מודפס.

הדפסת לוגו למשרד

בעוד הדפסה על ריהוט נחשבת לרוב להדפסה לצורך עיצוב, ניתן גם להדפיס על רהיטים שונים את לוגו המשרד שלכם בקטן או גדול. הדפסה על שולחנות עמידה במטבחון המשרד, הדפסה על החלון או על דלתות הכניסה למשרד יכולה לתת תחושה טובה ושייכות למקום העבודה. בנוסף, ניתן לשלב במשרד גם הדפסים יפים לצד הדפסי הלוגו וכך ליצור תחושת ביתיות ויופי במשרד.

הדפסת תמונות על ריהוט

מלבד ציורים, לוגו או כיתוב, ניתן להדפיס על ריהוט גם תמונות וליצור תחושה ביתית על ידי בחירת תמונות שונות מחייכם שיעטרו את דלת ארון הבגדים, חלון המטבח, או שולחנות עמידה במטבח. ניתן להדפיס תמונות מהחתונה שלכם, תמונות מהטיול הגדול או תמונות משפחתיות שתשמחו לראות בביתכם כל יום.

לסיכום, הדפסה על ריהוט הינה תהליך מוכר וידוע היום, שניתן לבצע כמעט על כל ריהוט ולצורך כל מטרה. זכרו לבדוק את התאמת ההדפסה לביתכם ובחרו בקפידה את העיצוב הנכון. הדפסה על ריהוט תשדרג לכם ולכן את הבית והמשרד.

שתף עמוד