אוקטובר 2021
80 צפייות

מיתוג מעל הכל

בין אם בית העסק שלכם פועל כבר שנים ארוכות ובין אם מדובר בבית עסק טרי שעוד מחפש לקוחות ראשונים – מיתוג הוא חלק משמעותי בהצלחה. מיתוג משמעו, היכולת של בית העסק להציג שני דברים עיקריים: ראשית, את השירות שמציע ושנית – את הייחודיות המבדילה אותו מבתי העסק האחרים. העולם המיתוגי תפס בעשור האחרון תאוצה וכיום קיים מגוון אדיר של אפשרויות למיתוג בית העסק שיכולות לקדם אותו ולשדרג את הרושם המקצועי שהוא משאיר על הלקוחות. בשביל לעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה עבורכם למתג את בית העסק, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות שייתנו לכם השראה. בהצלחה!

תתחדשו בכרטיסי ביקור

אם אתם מחפשים את הדרך הקלאסית, הפשוטה והמקצועית ביותר – כנראה שכרטיסי ביקור יכולים לעשות את העבודה. כרטיס ביקור הוא כרטיס פשוט, מקצועי ואלגנטי במיוחד שתוכלו להעניק ללקוחות שמתעניינים בשירות שלכם. הכרטיס מגיע בגודל קומפקטי, בעיצוב נעים לעין ומהודר בפרטי קשר, רשומת השירותים שבית העסק הציע והלוגו האישי של החברה. עיצוב נכון של כרטיסי הביקור שתכינו ישאיר רושם מקצועי על הלקוחות הפוטנציאליים ויאפשר לכם למתג את בית העסק כראוי. מגניב, לא?

תיצרו עטים עם סמל החברה

אם אתם מחפשים ללכת בגדול – יכול להיות ששווה לכם ליצור עטי חברה. את העטים של החברה תוכלו לפזר במשרדים, משם העטים יגיעו בהדרגה גם לבתי העובדים, לקרובי המשפחה שלהם ובהדרגה ללקוחות פוטנציאליים. מדובר בקונספט פשוט ויעיל שיאפשר לאנשים רבים למצוא אתכם לגמרי במקרה ולא פעם, יחסוך לכם הרבה עבודה. 

תעניקו לעובדיכם חולצות חברה

אם אתם לוקחים את כל העובדים לטיול למקום מיוחד, מחפשים מתנה מקורית להעניק להם לכבוד חג שמגיע או סתם רוצים להפתיע – חולצות חברה הן פריט מיתוגי חזק במיוחד. את החולצות יוכלו העובדים ללבוש ובכך להפיץ את שם החברה בכל מקום בו הם נמצאים. באופן כזה, במידה וילבשו את החולצה לריצות שהם מבצעים מידי שבוע, ייתכן ואנשים ישימו לב לפרסום החברה וישקלו ליצור איתכם קשר. בתי עסק רבים מציעים שירותי הדפסה על החולצות במחירים אטרקטיביים במיוחד אונליין – ככה תוכלו לחסוך לעצמכם נסיעות מיותרות ולנצל את הזמן שלכם על דברים חשובים יותר.

אל תשכחו למתג את עצמכם אונליין

בסופו של דבר, העולם הדיגיטלי של היום חשוב לא פחות מהחומרי. מיתוג אונליין הוא משמעותי במיוחד במציאת הלקוחות הצעירים ויתרה מכך – יאפשר לכם להתמודד כראוי עם התחרות מול החברות שעוסקות בתחומכם. תקימו אתר עסק, תריצו דף פייסבוק פעיל במיוחד, תיצרו דף בממשק של גוגל ותדאגו להעלות את עצמכם לאט לאט לצמרת. בדף העסק שלכם תוכלו לספר קצת על עצמכם, לתת רקע ואפילו לאפשר ללקוחות להנות מנימה מעט יותר אישית. 

שתף עמוד