ספטמבר 2021
40 צפייות

חתונה יכולה להיות אירוע מרגש ומשמח במיוחד, אבל גם עלולה להפוך למקור לעוגמת נפש של ממש אם לא מתכננים אותה נכון. הטיפים הבאים יעזרו לכם ולכן לארגן חתונה מוצלחת במיוחד, ולא פחות חשוב: להגיע אליה נינוחים.

הזמנות מעניינות

לקראת כל חתונה כל חתן וכל כלה מקבלים המון החלטות: איפה להתחתן, מה ללבוש, כמה אנשים להזמין ואת מי, צלם, DJ ועוד. לפעמים בחירות אחרות, שגם הן משפיעות על האירוע, נדחקות לשוליים – וחבל. דוגמה טובה לכך היא ההזמנות לחתונה. הזמנה מעוצבת ומעניינת מגדילה את הסיכוי שכל מי שאתם רוצים שיציין אתכם את הרגע המרגש אכן יגיע לאירוע. בנוסף הזמנה לחתונה עם עיצוב ייחודי והקפדה על איכות הדפסה גבוהה היא גם חלק מהמזכרות מהיום הכי חשוב בחיים שלכם – ולכן כדאי להקדיש לה תשומת לב.

קייטרינג שמתאים לכולן וכולם

רף הציפיות של האורחים עולה ועולה כל הזמן, ובפרט בהיבט הקולינרי. כדאי לקחת בחשבון את הדרישות הספציפיות של אוכלוסיות שונות: רגישים לגלוטן, רגישים ללקטוז, טבעונים ועוד. באופן כללי מומלצות מנות קלילות יחסית שלא יכבידו על האורחים וישאירו להם מספיק אנרגיות כדי לרקוד ולשמוח גם אחרי הארוחה.

חולצות עם הדפס מצחיק

המהות של חתונה – שני בני אדם שמחליטים להתחייב זו לזה וזה לזו (או זה לזה, או זו לזו, כמובן) – היא כבדת משקל ואפילו דרמטית במידה מסוימת. על-מנת להקליל את האירוע, כך שלא יהיה כבד יתר על המידה, תוכלו לחלק חולצות מודפסות לחלק של המסיבה השמחה: חולצה לחתן, חולצה לכלה, חולצות להורים של החתן והכלה, לאחים ולאחיות וגם לחברים קרובים. באינטרנט אפשר למצוא שלל רעיונות עבור הדפסה על חולצות לחתונה, וגם אתם יכולים להעלות אפשרויות מצחיקות.

לא להתבייש לבקש ולדרוש ולהתעקש

תכנון חתונה כרוכה באינטראקציות עם שלל ספקים ונותני שירות – DJ, צלם, אולם, שוזרת פרחים, בית דפוס, מעצבים ועוד. מומלץ להתנהל בכל אינטראקציה כזו באסרטיביות: לא להתבייש לבקש, כולל בקשות ספציפיות מאוד, וגם להתעקש לממש כל רצון. חתונה היא אירוע חד-פעמי במהותו, וזכותכם המלאה שהיא תיראה בדיוק כפי שתמיד חלמתם. המלצה נוספת היא לעגן כל הסכמה בחוזה כתוב ומפורט.

לא לדחות החלטות חשובות

לפעמים ההתלבטויות והספקות מובילים לדחיית החלטות חשובות. מאוד לא מומלץ לעשות זאת: התוצאה עלולה להיות לחץ של ממש בגלל שכבר לא יישאר זמן, וחבל.

להתייעץ עם חברות וחברים שהתחתנו

חברות וחברים שהתחתנו בזמן האחרון יכולים לעזור לכם לתכנן את האירוע וגם לספק טיפים ספציפיים מהניסיון שלהם. בנוסף מי שהתחתנו אוהבים בדרך כלל לחלק עצות, כך שיכול להיות שתקבלו טיפים מועילים עוד לפני שביקשתם…

ליהנות.

הטיפ החשוב ביותר. מגיע גם לכם ליהנות בחתונה, וכדאי שתזכירו זאת לעצמכם גם לקראת האירוע וגם במהלכו.

כותב המאמר – דייב מחנות פונגו הדפסה על חולצות: https://www.pongoshirts.co.il

 
שתף עמוד