מרץ 2019
89 צפייות

בתי דפוס משרתים אנשים פרטיים ועסקים רבים בהדפסות על מגוון אביזרים וכלי נייר. רוב האנשים נעזרים בשירותיהם של בתי הדפוס בשלב כלשהו בחיים ובעיקר לצורך יצירת הזמנות לאירועים אך ניתן לקבל שירותים רבים ושונים לבתי דפוס. לפניכם כמה מהשירותים האפשריים שניתן לקבל בבית דפוס.

פליירים

הפליירים הינם בין השירותים הנפוצים שניתן לקבל מבית דפוס. פלייר הינו נייר שמיועד לרוב לפרסום עסקים, אירועים או כמו כן על מנת לתת מידע. את הפליירים ניתן לבחור לייצר מנייר דק וגמיש וניתן גם להכינם על גבי ניירות עבים יותר כך שאיכותם נשמרת. כמו כן הודות להתקדמות הטכנולוגית, היום יש באפשרות כל אדם להדפיס על גבי הפליירים עיצובים ככל העולה על רוחו בזכות היכולת להעביר תמונות דיגיטליות לבתי הדפוס. כאשר מבצעים הדפסת פליירים לפרסום, ההמלצה הינה לעצב את הפלייר עם צבעים בולטים ועיצובים מעניינים על מנת למשוך את האנשים להעמיק בפלייר כך שאכן הפרסום או העברת המידע תתבצע כהלכה.

אלבומי תמונות

בעבר היה נפוץ לפתח את התמונות במעבדות צילום, לרכוש אלבום עם כיסים לתמונות ולהרכיב את האלבום לבד. היום ניתן להדפיס את התמונות הישר מכרטיס הזיכרון של המצלמה שלכם על גבי אלבום בעיצוב שתבחרו. בצורה כזו האלבום נראה כאילו נוצר במיוחד בשבילכם.

מעטפות

במידה ואתם שולחים מכתבים בדואר מפעם לפעם, ייתכן ותהיו מעוניינים שהמעטפות שלכם יהיו מעוצבות. בית דפוס מאפשר לכם להדפיס על גבי המעטפות את הלוגו של החברה שלכם וכמו כן להוסיף עיצובים מרעננים על מנת לבדל אתכם ולשפר את חוויית מקבלי המעטפות.

קבלות

ניתן להדפיס בבתי דפוס גם קבלות בעבור עסקים. עסקים רבים בוחרים להדפיס את הקבלות שלהם אצל בית דפוס כחלק משלל השירותים אותם הם מקבלים במקום.

כרטיסי ביקור

נראותם של כרטיסי הביקור יכולים להשפיע רבות על הבחירה של לקוחות פוטנציאלים ליצור עמכם קשר או לא. בתי דפוס מקצועיים מאפשרים לכם להדפיס כרטיסי ביקור לעסק שלכם מחומרים איכותיים כך שיחזיקו זמן רב.

שלטים

ניתן להדפיס בבתי דפוס שלטים מסוגים שונים. במידה והנכם מעוניינים בשלטי שילוט דרכים, ככל הנראה תבחרו בהדפסת שלטים קשיחים. כמו כן ניתן להדפיס גם שלטי פרסום בגדלים שונים המשמשים לצורך תלייה בין אם תלייה ברחוב או אפילו שלטי קונספט המשמשים בעיקר בעבור דוכנים באירועים.

איך לבחור בית דפוס?

ראשית, הגדירו מהם השירותים להם אתם זקוקים מבית הדפוס. במידה ואתם זקוקים גם לשירות של מעצב גרפי מבית הדפוס, חשוב שתבדקו שיש במקום מעצב שיש לכם אתו שפה משותפת כמו גם עם נותני השירות במקום. בנוסף, על החלטתכם בבחירת בית הדפוס צריכים להשפיע גורמים נוספים כמו עמידה בלוח זמנים צפוף, וותק בית הדפוס וכמו כן מומלץ שבית הדפוס ייעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.

נייר כרומו
שתף עמוד