דצמבר 2020
97 צפייות

הדפסה על מוצרים שמיועדים למשרד יכולה לסייע למיתוג, פרסום ושיווק. עם זאת, חשוב מאוד להתאים את סגנון ההדפסה לקהל היעד ולא לשכוח לשמור על קו מנחה שמזוהה עם המשרד ועם העסק. כך עושים זאת נכון

כל בית עסק צריך למתג את עצמו. בהיבט אחד, המיתוג חייב להתבצע מול העובדים עצמם. כאשר העסק ממתג את עצמו מול העובדים, הוא מרוויח את המחויבות שלהם כלפי המשרד גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. בנוסף, המיתוג מסייע לבדל את העסק מול המתחרים וכך עוזר לגייס כוח אדם איכותי.

בהיבט אחר, המיתוג מתבצע כמובן מול הלקוחות. כאן המטרה היא בעיקר לפרסם ולשווק את העסק, כדי להגדיל את המכירות של המוצרים או השירותים שאותם הוא מציע. אבל כיום, אפשר לשלב בין שני סוגי המיתוג – כמו למשל באמצעות מוצרי פרסום למשרד ולעסק.

מה היתרונות של מוצרים ממותגים?

היתרון של מוצרי משרד ממותגים בא לידי ביטוי גם מול הלקוחות וגם מול העובדים. מול הלקוחות, המשמעות היא רושם ראשוני חיובי יותר עבור מי שיושב מול נציג של המשרד ורואה למשל סרגלים ממותגים או כלי כתיבה עם השם של העסק. זה אולי נראה כמו דבר קטן, אבל עם הזמן יש לזה משמעות מסחרית גדולה מאוד. 

מול העובדים, היתרון של מיתוג מוצר בא לידי ביטוי בתחושה נעימה וטובה יותר. גם כאן הדגש הוא על מיתוג של ציוד משרדי לעסקים שעומד לרשות העובדים, תוך כדי שיפור התפוקה שלהם והגדלת המוטיבציה לעבודה.  

גם עיצוב וגם מיתוג

מוצרים ממותגים מצליחים להיות גם מעוצבים וגם פונקציונאליים. בגלל שממתגים את המוצרים האלה בלי לפגוע בייעוד המקורי שלהם, אפשר לשלב אותם בארגז הכלים של העסק. כאשר משלבים את המוצרים הממותגים בתוך ארגז הכלים הרגיל של העסק, מרוויחים את היתרונות של הפרסום והשיווק גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. 

איך ממתגים את מוצרי הפרסום?

הדרך הנכונה לשלב את השם של המותג על גבי מוצרי פרסום למשרד היא להתייחס אל קהל היעד. בשביל שהמיתוג יהיה אפקטיבי, צריך למשל להביא בחשבון את הגיל הממוצע של העובדים וגם של הלקוחות. במקביל, יש משמעות לעיצוב הגרפי ולתוכן. כאשר העיצוב הגרפי מתאים לתוכן, זה אומר שהמסר מגיע ליעדו ושהנמען יקלוט אותו. 

כמה עולה למתג מוצרי ציוד משרדי?

עד לפני כמה שנים נהנו רק חברות גדולות מהאפשרות של מיתוג. אבל בזכות הטכנולוגיה הקיימת, אפשר כיום למצג גם את הציוד של בעלי עסקים קטנים או בינוניים. חוץ מזה, צריך לזכור שהעלות של המיתוג משתלמת ושמדובר על הוצאה מוכרת לצרכי מס. לכן המיתוג הוא לא הוצאה רגילה, אלא השקעה שמחזירה את עצמה בדמות עובדים מרוצים ולקוחות חוזרים.

הדפסה על כוסות
שתף עמוד