יולי 2017
440 צפייות

בכל בית או משרד אליהם אנחנו נכנסים, אנחנו יכולים לראות מגוון של יצירות אומנות אשר מקשטות את המקום. בין אם מדובר בפסלים, ציורים, תמונות, ואובייקטים אבסטרקטיים שתלויים על הקירות, מוצבים על המדפים והשולחנות ובכל מקום אפשרי אחר.

עם הזמן נוספו אופציות נוספות לשילוב של יצירות אומנות לבית ולמשרד, הכוונה להדפסים אומנותיים אשר מודפסים על גבי קנבס. לא מדובר בדבר חדש, שכן עוד לפני מאות שנים אמנים רבים נהגו לצייר על גבי קנבס ולבצע העתקים של היצירות המקוריות שלהם, כך הם יכלו להציע אותן לקהל לקוחות רחב יותר.

השינויים בתחום ההדפסות

השינוי שחל בשנים האחרונות בתחום, נובע מהעובדה שכיום לא צריך לבצע העתק ידני של יצירת אומנות, אלא ניתן לבצע הדפסות על קנבס שלמעשה מעניק שתי יתרונות;, ראשית, אפשר להציע כמות גדולה של העתקים, כמות בלתי מוגבלת למעשה. שנית, האיכות של ההדפסה היא הרבה יותר גבוהה. הן בגלל שהדבר נעשה באמצעות מכונות דפוס מקצועית והן בגלל שהתהליך מתבצע בצמוד לאיש מקצוע, גרפיקאי, אשר עובר על ההדפסות, בוחן אותן, ומבצע תיקונים במידה ונדרש.

מתי וכיצד ניתן לשלב הדפסים אומנותיים בעיצוב הבית והמשרד

אנחנו יכולים להשתמש באפשרות של הדפסות על קנבס לעיצוב הבית והמשרד, בצורות ובמאפיינים שונים;

כשמדובר על שילוב הדפסי קנבס בעיצוב בתים, הרי שאנחנו יכולים למצוא מספר מאפיינים של הדפסים אומנותיים. בין אם מדובר בהדפסים משפחתיים, הדפסים של נופים, צמחים, וכן הדפסים של יצירות אומנותיות מוכרות. מן הסתם, השילוב שלהן יתבצע על פי אופי העיצוב של המקום, בין אם מדובר בעיצוב מודרני או עיצוב שמרני, בין אם מדובר בהדפסים של דמויות או הדפסים של אלמנטים מסוימים.

כשמדובר על שילוב של הדפסי קנבס בעיצוב משרד, סביר להניח שתהיה גישה אחרת לבחירה. כאן נשתמש פחות באופציה של יצירות אומנותיות משפחתיות או יצירות בעלי גוון אישי, סביר להניח שאנחנו נתייחס גם לשאלות כגון, מה אנחנו רוצים להעביר ללקוחות שלנו, מי הם הלקוחות שלנו, מה אנחנו רוצים להעביר להם, ומה אנחנו רוצים שהם ייראו כשהם מגיעים אלינו למשרד.

במקרה של יצירות אומנות למשרד על גבי הדפסי קנבס, הרי שאפשר להשתמש הן ביצירות מוכרות והן ביצירות שקשורות ומשלבות את התחום של העסק, בין אם מדובר בעסק שמתעסק בנדל"ן, רפואה או כל דבר אחר. כך אפשר לשלב גם צד פרסומי, שיווקי וגם צדדים אחרים, הרבה יותר אומנותיים ונעימים.

לפני סיום חשוב לומר, הדפסות על קנבס יכולות להתבצע במגוון רחב של בתי דפוס, אך בשביל שהן יהיו איכותיות, יש לוודא שמדובר בבית דפוס מקצועי, מנוסה, כזה שמספק עבודות ברמה הגבוהה ביותר שיש. כך תיהנו מיצירות אומנותיות, בין אם זה בבית או בעסק, אשר יעשירו את המקום.

הדפסה על קנבס
שתף עמוד