דצמבר 2021
62 צפייות

במידה ואתם מעוניינים לעצב שלט לעסק שלכם, דעו שיש לעשות את התהליך בקפידה וכמו כן בתכנון מראש. יש מספר דברים חשובים שיש להתייחס אליהם, כאשר מעצבים שלט.
אנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

טיפ מס' 1 – חשבו מה יכיל השלט

הכוונה היא שיש לחשוב באיזה מילים להשתמש בשלט, כך שאותן מילים יגרמו לכל מי שקורא את השלט שלכם, להתעניין בעסק, במוצרים ובשירותים שהוא מציע.

טיפ מס' 2 – אופי השלט

הכוונה היא שיש להתייחס לסוג השלט שתרצו. האם מדובר על שלט לסימון חדר במשרד, שלט חיצוני שיהיה תלוי על המבנה של העסק, שלט הכוונה בתוך בניין משרדים ועוד. לדוגמה, עם שילוט פנים מקצועי, תוכלו להוביל את הלקוח למוצר מסוים שנמצא אצלכם בעסק או לחילופין תוכלו לתפוס את תשומת לב הלקוח כאשר הוא נמצא במבנה שלכם או במבנה סמוך אליו.

טיפ מס' 3 – עיצוב השלט

מלבד התוכן שיופיע על השלט, יש גם להתייחס לעיצוב השלט. העיצוב צריך להיות מיוחד ונעים לעין.  כיום, אפשר להזמין שלטים עם אותיות מוארות וכך להבליט את בית העסק, כך שייראה גם בלילה. 

טיפ מס' 4 – שימוש בגוונים הנכונים

מומלץ שלא לעשות שימוש בצבעים כמו אדום או סגול חזק. אם מדובר על שלטים עבור משרדים, אז יהיה נכון לשלב בהם צבעים כמו אפור, לבן, שחור, חוץ עץ וכו'. 

טיפ מס' 5 – מידות השלט

השלט חייב להיות פרופורציונאלי לחלל בו הוא נמצא או לדלת עליה תולים אותו. אם מדובר על שלטי הכוונה, הם יכולים להיות קטנים ומנגד, אם מדובר על שלטים שאמורים למשוך תשומת לב רבה, אז כמובן יש לבחור בשלטים גדולים ועבים.

שלטים מוארים

אפשר להזמין שלט רגיל ואפשר להזמין שלט מואר. אם אתם מתלבטים, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא שאלות ותשובות שיעזרו לכם להבין טוב יותר מהם שלטים מוארים:

-איזה סוגים של שלטים מוארים יש?
יש כל מיני סוגים בהם, ארגזי תאורה, שלטים תלת ממדיים, שלטי ניאון, שלטי פריימלס וכו'.

-כמה זמן מחזיקות נורות לד הנמצאת בשלטים מוארים?
אורך החיים של נורות הלד משתנה בהתאם לסוג וגם לאיכות. נורות לד איכותיות יחזיקו 7 עד 10 שנים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שאם השלט המואר יהיה חשוף לשמש, גשם ומתח לא יציב, הרי שהדבר יכול להפחית משמעותית את אורך חיי הנורות.

-מה מומלץ להכין לפני שמתקינים שלט מואר?
יש לדאוג לנקודת חשמל באזור השלט המואר. כך לאחר התקנת השלט, יהיה אפשר לחבר אותו לחשמל ולהדליק את התאורה בו.

הדפסת שלטים בבית הדפוס

כאשר מדפיסים שלטים, משתמשים בטכניקות מעולם הדפוס הדיגיטלי. כמו כן, יש שימוש גם במכונות דפוס מתקדמות. אלו מכונות המאפשרות הדפסות מקצועיות ואיכותיות של שלטים. ניתן להשתמש במכונות הללו, על מנת להדפיס שלטים על כל מיני חומרי גלם כמו, פרספקס, שמשונית ועוד. כאן נציין דבר חשוב, לכל אחד מחומרי הגלם הללו יש יתרונות וחסרונות. מומלץ מאוד להתייעץ עם הצוות של בית הדפוס לגבי החומר המתאים. על מנת לשמר את מראה השלט, משתמשים בציפוי מסוג למינציה. כך אפשר לשמור על השלט בכל תנאי מזג האוויר.

 
הדפסת שלטים
שתף עמוד