ספטמבר 2018
60 צפייות

הקמת מקום עבודה מכול סוג, דורשת לא מעט. בעוד שיצירת חלל פרודוקטיבי לעבודה, כמו גם כזה שיתאים לקבלת לקוחות – מתגלה לעיתים כמשימה של ממש! ובכול זאת, באמצעות בחירת שירותים נכונים עבור המשרד, כמו גם ארגון נכון של מהלכים: אפשר לעבוד במקום נוח ופרודוקטיבי. 

אם אתם מקימים משרד חדש, או אם אתם משדרגים משרד קיים: אתם בוודאי עושים כל מה שנדרש על מנת שתוכלו לעבוד במקום ביעילות. קיומו של משרד יעיל, אינו עניין של מה בכך, והוא דורש לא מעט התארגנות. כמו למשל בנייה ושילוב עמדות עבודות בצורה הרמונית. יצירת חלל עבודה משותף בו אפשר לייצר תקשורת נכונה בין העובדים. יש לשלב במרחב מערכות מחשבים, כמו גם מוצרים חיוניים. כגון: מדפסת לייזר, מכונות צילום, מכונת קפה, ושאר מכשירים חשמליים. אז אילו שירותים צריך כל משרד? הנה הרשימה:

שירות דפוס

זה נכון. בעידן דיגיטלי אינטרנט מתקדם: קל יותר להפיץ מסרים. זאת באמצעות רשתות חברתיות, דרך אתרי אינטרנט, פורומים וחנויות מקוונות. עם זאת, כל משרד זקוק לשירותי דפוס מתקדמים, אשר נועדו על מנת לפרסם את העסק ולאפשר זמינות בעת יצירת קשר עם לקוחות. בכך יש לבחור בית דפוס שיציע הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסה איכותית של קטלוגים, הדפסת פליירים, הזמנות, רולאפים וכדומה. 

שירותי הדפסה

מלבד שירותי הדפוס שיועדו מלכתחילה לשיווק ופרסום העסק. ישנם משרדים שזקוקים לבית דפוס שיערוך עבורם מגוון הדפסות. לדוגמא: עבור משרדי הנדסאים דרוש בית דפוס מקצועי שיוכל להדפיס תוכניות בנייה בשיטות המקובלות. בכך מבוצעות הדפסות ענקיות שמקופלות בצורה מופתית: נארזות בקפידה ונשלחות אל קבלנים, יזמים, הנדסאים ועוד. 

עיצוב לוגו

אם אתם מקימים עסק חדש, וטרם הספקתם למתג אותו כראוי. אפשר להתחיל לפעול באמצעות מומחים במיתוג בתי עסק. מיתוג כזה מתחיל בעיצוב לוגו מתאים עבור המוצר או השירות שלכם, ומכאן יצירת מערך שיווקי שמלווה בטון ובשפה העיצובית הדרושה. 

פנייה אל בתי דפוס טוב תוליד גם עבודה מול אנשי עיצוב וקראייטיב יצירתיים, אשר יתכננו עבורכם לוגו שילווה את בית העסק שלכם. ליווי זה יתרחש גם בדפוס הדיגיטאלי וגם ביצירת מיתוג ברשת האינטרנט. 

הדפסה על מוצרים

בהמשך ליצירת מיתוג נכון של המשרד: אפשר להגדיל לעשות ולבצע הדפסה של לוגו על מוצרים. כאשר אתם מדפיסים לוחות שנה של בית העסק, כאשר אתם מדפיסים עטים עם הלוגו של המשרד או כול אלמנט אחר – אפשר להעניק ללקוחות מוצרים עם הלוגו שלכם ובכך לפרסם אותו בצורה מקורית. 

לסיכום, בתי דפוס טובים הם כאלה שצריך תמיד. גם אם במשרד שלכם קיימת מדפסת לייזר משוכללת. בתי הדפוס יבצעו עבורכם הדפסות גדולות או קטנות. הם יעצבו עבורכם לוגו. ידפיסו עלונים או מודעות גדולות ויהיו שם עבורכם לכול עבודה דחופה.

שתף עמוד