אוגוסט 2017
200 צפייות

החתונה שלנו היא אחד מהאירועים המשמעותיים ביותר בחיים, ולכן אין פלא שאנחנו משקיעים בתכנון ובהפקה שלה כל כך הרבה זמן, אנרגיה וכמובן כסף. זוגות רבים רוצים חתונה מיוחדת, אבל לא בדיוק יודעים איך עושים את זה בלי להכביד עוד יותר על ההוצאות וההפקה שהרבה פעמיים מותירות אותנו עם מעט מאוד כוח.

אז הנה חמישה רעיונות שאתם יכולים להשתמש בהם:

הזמנות מיוחדות

הזמנה מושכת ומרגשת לא נגמרת בבחירת המילים הנכונות, אלא מאופיינת גם בעיצוב ייחודי – החל מבחירת הפונט, דרך שילובי צבעים ועד לעיטורים ואיורים. אפשר גם להוסיף תמונות או רקעים מיוחדים. כמובן שצריך להשתמש בנייר האיכותי והמבריק ביותר שיש על מנת לקבל את "הפיניש" שמחבר את הכול ביחד.

חתונה במקומות לא צפויים

חתונה על הים היא עדיין אחד האירועים המרגשים, אבל היום אפשר למצוא זוגות רבים שהלכו עם זה צעד נוסף לכדי חתונות בטבע, בווילות, בלופטים (למי שמעדיף מקום קרוב) ואפילו בתוך מבנים עתיקים וחצרות שהוסבו לאולמות אירועים. בכל אופן, לפני שחותמים על העסקה, חובה לוודא שיש לחברה אישור לערוך חתונות במקום מכיוון שבמדינה שלנו אף פעם אי אפשר להיות שאננים…

חתונת קונספט

חתונת קונספט זו חתונה שסובבת סביב נושא מסוים – זו יכולה להיות חתונה שנועדה לגרום לאורחים להרגיש כמו בטיול של אחרי הצבא (החל מדרום אמריקה ועד הודו), חתונה בסגנון לבוש מסוים (היה אפילו זוג שהחליט ללכת עד הסוף וארגן חתונה גותית…), חתונה בסגנון שנות השישים, השבעים וכך הלאה.

חתונת שישי

חתונת שישי היא חתונה מיוחדת מכיוון שהיא שוברת את המוסכמת שחתונה עורכים בערב: חתונת שישי בדרך כלל מתקיימת החל משעות הבוקר המאוחרות ועד שעות הצהריים המאוחרות (תלוי בעונה ובזמן כניסת השבת).  חתונת שישי מאפשרת לאורחים לבלות זמן רב יותר באירוע בלי לחשוש שמחר הם יצטרכו להגיע מאוחר לעבודה. עוד בונוס בחתונת שישי מתבטא בפן הקולינרי: האוכל בחתונות שישי הוא בדרך כלל קליל יותר ולפעמיים מדובר בכלל בבופה, כך שאפשר להמשיך בשגרת היום כרגיל בלי לחזור "מפוצצים" הביתה.

חתונה פעילה

בואו נודה בזה: החלק הכי פעיל ברוב החתונות הוא הרגע שבו כולם רוקדים או צופים בסרט החתונה, אבל בהחלט אפשר להוסיף ולגוון גם פה, הנה כמה רעיונות קלים לביצוע:

  • עמדה לערבוב קוקטילים (מעין קורס מזורז של ברטנדרים)
  • הרכבת זר מקושט אישי בכל שולחן
  • שולחנות שמסומנים בצורה לא שגרתית בהתאם לאופי החתונה (לדוגמה, כלי נגינה או צבעים שונים).
  • ספר אורחים מותאם אישית כאשר לכל מוזמן יש עמוד מוכן מראש עם תמונה, מתאים בעיקר לחתונות אינטימיות

אתם כמובן יכולים לחשוב על עוד רעיונות ואולי גם לעשות סיעור מוחות עם המשפחה והחברים הקרובים כדי לדעת יותר טוב מה הם היו שמחים למצוא בחתונה.

בית דפוס - גרף
שתף עמוד