פברואר 2021
90 צפייות

אנחנו חיים בחיים עמוסים לעיפה. אנחנו רוצים לעשות אינספור דברים ברגע אחד ממש, כך שאין זה מפתיע כי הרגע בו אנחנו יכולים שניה לעצור ממרוץ החיים הוא לא אחר מהרגע בו אנחנו יכולים להשתהות רגע עם כוס שתיה חמה.

זה לא משנה אם מדובר על הקפה של הבוקר או התה של הפסקת ארבע, שש או שמונה, כוס השתיה החמה שלנו הופכת לא פעם לממש פריט סנימנטלי המאגד בתוכו את הצורך הטבעי של כל אחד מאיתנו לכמה דקות של שקט מנחם ומתוק.  

לכן, מה יותר מתאים מלהכין, עבור האיש או האישה שאתם אוהבים, לחבר טוב, לאחד ההורים, או אולי לעצמכם, כוס ייחודית שתנצור בתוכה רגע שווה לזכור?

אם אתם מחפשים מתנה ייחודית לבן אדם קרוב, אנחנו חושבים שהגעתם למקום הנכון.

חשבתם על הדפסה על כוסות ?

הדפסה על כוסות היא פרוצדורה פשוטה למדי במהלכה תטביעו על כוס נוחה ציור או תמונה שינצרו בתוכם רגע חשוב ממערכת היחסים שלכם. זו יכולה להיות תמונה מטיול נפלא וזו יכולה להיות מזכרת או סימן שרק אתם מבינים, אתם יכולים לכתוב משפט שיעשה לשותה נעים בלב, למעשה, הכוס הזו היא משטח העבודה החדש שלכם.

לא בטוחים איך בוחרים? מה התהליך של הדפסה על כוסות? הדרך די פשוטה עבור אלו המבקשים לעשות זאת .

הכל מתחיל ברשימה קצרה, כמה שאלות שיעזרו לכם להבין מאיפה לקחת מקורות השראה:

1.האם מדובר באדם קרוב במיוחד? האם אתם חולקים היכרות אינטימית? מחפשים משהו רומנטי אולי להטביע על הכוס? אם כן, הרי שברור כי הכוס צריכה להכיל משפט או תמונה שינצרו רגע אינטימי שרק אתם שניכם, מבינים את המשמעות שלו מקרוב.

2.אולי מדובר בהיכרות לא קרובה במיוחד? אולי אתם רוצים לעשות הדפסה על כוסות עבור מדריכה, מדריך, מורה או אדם אחר שהייתה לכם איתו היכרות משמעותית אבל לא יחודית. אז כמובן שהיינו הולכים למקום של הומור. משהו מצחיק, משפט אולי שמעלה חיוך.

3.רוצים להשאיר רעיון משמעותי מאחוריכם? רוצים להיעזר באפשרות של הדפסה על כוסות כדי להשאיר חותם? אל תדאגו, אתם תעשו זאת בקלות. חשבו על משפט, רעיון איתו אתם הולכים, משהו שנותן לכם זווית חדשה על הדברים, נקודת מבט ייחודית ועוד. כנראה זה הדבר ששווה שתטביעו על הכוס.

מה עושים עכשיו?

אם אתם רוצים לעשות הדפסה על כוסות הגעתם למקום הנכון. אצלנו, 'ברלין הדפסות' תקבלו כוסות נהדרות באיכות גבוהה, כאלו שיחזיקו מעמד גם אחרי שטיפות רבות. הרי אתם ממש לא רוצים להכין כוס מיוחדת שתיהרס אחרי כמה פעמים ספורות נכון?

את הכוסות תמצאו במחירים מפתיעים ושווים לכל כיס. כך שאם אתם רוצים, זה הזמן ליצור איתנו קשר ונסייע בכל. 

הדפסה על כוסות
שתף עמוד