אוגוסט 2021
82 צפייות

בעבר, היינו מגיעים לבית הדפוס על מנת להדפיס ספרים ועיתונים, אבל כיום המצב השתנה לחלוטין. כל בית דפוס מציע מגוון רחב של שירותים, שיכולים לתת מענה לבתי עסק וחברות. 
מהם השירותים? אנחנו מזמינים אתכם לסקירה מעניינת בנושא…

עיצוב שלטים

ניתן לייצר מגוון של שלטים לחנויות, לעסקים, לחברות וכו'. כך אפשר לתקשר עם הלקוחות וגם לבצע פעולות של שיווק ומיתוג וכך להביא לקוחות חדשים. כאשר נגיע לבית הדפוס, נוכל לעצב את השלט שנרצה וזאת באמצעות צוות מקצועי שיש לו מיומנות וניסיון בכל הקשור לתחום העיצוב. 

ניירת משרדית

לא חשוב אם יש לכם עסק קטן או גדול, יש עדיפות לשימוש במוצרי נייר שיוטבע בהם המיתוג שלכם. זה יכלול את הלוגו וכמובן את הצבעים המאפיינים את המותג. כאשר תגיעו לבית הדפוס, תוכלו לקבל מענה מקצועי הכולל שימוש בפתרונות דפוס, עיצוב ומיתוג וכך לצור את הניירת המשרדית המתאימה לצרכים שלכם. אגב, ניירת משרדית כולל לא רק נייר מכתבים ממותג, אלא גם כרטיסי ביקור מעוצבים, מעטפות, פנקסי הנהלת חשבונות ועוד. 

חיתוך וחריטה בלייזר

בשנים האחרונות, נותני שירות, אנשי עסקים וגם לקוחות, מעוניינים לתת מתנות שיהיו מבוססות על חיתוך פרספקס בלייזר. אלו מתנות שניתן להעניק ללקוחות או לאנשים יקרים לכם. היתרון בשיטה זו הוא שהיא מאפשרת חיתוך ברמה גבוהה במיוחד. כך אפשר לייצר כל מיני מתנות מקוריות וייחודיות וכל זאת תודות לחיתוך בלייזר. לדוגמה, שלט לדלת, שלט מעוצב לבית, מנורת לד, תחתיות לכוסות, שעוני קיר ועוד. 

הדפסת הזמנות לאירועים

לא חשוב באיזה אירוע מרגש מדובר, תוכלו לעצב הזמנות ולהדפיס אותן בבית הדפוס. הצוות המקצועי יעזור לכם לבחור את העיצוב המתאים, הנייר שעליו יודפסו ההזמנות, הגופן וכמו כן האלמנטים הגרפיים שיופיעו על ההזמנות.

הדפסת חומר שיווקי

בבית הדפוס תוכלו להדפיס פליירים, מגנטים, פולדרים וכמו כן חומר שיווקי נוסף שיעזור לכם לשווק את העסק שלכם.

הדפסת חומרי לימוד, ספרים וחוברות

אם אתם סטודנטים שנדרשים להגיש עבודה אקדמית כמו פרויקט גמר, סמינריון וכו', תוכלו לגשת ישירות לבית הדפוס ולבצע את ההדפסה בקלות ובנוחות.

איך בוחרים בית דפוס?

כיום פועלים המון בתי דפוס ברחבי הארץ. בנוסף, יש גם בתי דפוס שמפעילים אתרי אינטרנט וניתן לבצע באמצעותם את ההזמנה. מה שכן, לפני שאתם בוחרים בית דפוס, מומלץ לקרוא עליו, לבדוק כמה שנות ניסיון יש לו, האם הוא מתמחה גם בשירות שאתם מעוניינים בו, האם יש לו דירוג ומוניטין טוב וכמו כן האם יש עליו המלצות, מהו המחיר המבוקש על השירות וכו'. לאחר שיש בידיכם את כל המידע, אז תוכלו לבחור בראש שקט את בית הדפוס המתאים. שיהיה בהצלחה!

בית דפוס - גרף
שתף עמוד