מרץ 2021
102 צפייות

יש המון דרכים לפרסם ולשווק עסקים. אחת מהן כוללת שימוש בשלטים. כך ניתן לראות שהמון בתי עסק משקיעים המון מחשבה בעיצוב שלטים והם משתמשים בהם על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות, לשפר את המוניטין וכו'. על מנת שהשלט יהיה מוצלח, יש חשיבות רבה גם לאיכות הדפוס. 

אז איזה סוגים של שלטים יש?

על מנת שתוכלו לבחור את השלט המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם, נשמח לעשות לכם היכרות קצרה עם סוגי השלטים השונים המוצעים כיום בבתי הדפוס ברחבי הארץ.

שלטים דיגיטליים חוץ ופנים – מדובר על שלטים מוארים קבועים או משתנים. הם יכולים להגיע עם אפקטים או בלי אפקטים. הם עשויים מחומרים כמו, מתכת, ברזל, פח וכו'. 

שלטי נייר – מדובר על שלטים המודפסים על נייר צבעוני או זוהר בצבע שחור. מדובר על שלטים שעלות ההדפסה שלהם היא זולה יחסית, אך יחד עם זאת גם עמידותה היא לזמן קצר בלבד.

שלטי קנבס – כיום, אפשר להדפיס על קנבס לא רק תמונות, אלא כל מה שרוצים. השלטים האלה משדרים איכות. הם מגיעים כאשר הם מתוחים על מסגרת ומצופים בלכה. שלטים כאלה מוגבלים בגודל. 

שלטי שמשונית – ההדפסה נעשית על כרזת פלסטיק. מדובר על שלטים בהם משתמשים לצורך פרסום מידע מצומצם יחסית. השלטים האלה מגיעים בגדלים משתנים וכמו כן עם חורים לקשירה ותלייה.

כמה מילים על שלטים ודפוס דיגיטלי

בעידן הנוכחי, כאשר אנו מדברים על הדפסה איכותית, אנחנו כמובן מדברים על דפוס דיגיטלי. השיטה כוללת שימוש במכונות דפוס מתקדמות וכמו כן היא מאפשרת הדפסה שהיא לא רק איכותית אלא גם מהירה. ניתן להדפיס על שלטים וכמו וכן ניתן גם להדפיס על חומרי גלם כמו אלו שהוזכרו קודם לכן – קנבס, מתכת, פח, ברזל, נייר, שמשונית ועוד. אגב, לכל אחד מהחומרים הללו, יש יתרונות וגם חסרונות. יש לבדוק מהן המטרות, היכן השלטים יוצבו ובהתאם לכך לבחור את החומר המתאים.

על מנת שנוכל לשמור על המראה של חלק מהשלטים שהוזכרו, יש כמובן לצפות אותם בלמינציה.
כך הם יישמרו לאורך זמן, בכל תנאי מזג האוויר והגוונים והצבעים לא ידהו.

כמה מילים על עיצוב השלט

תסכימו איתנו שגם שלט לעסק שהודפס בטכנולוגיה מתקדמת של דפוס דיגיטלי, יכול לאבד משמעותית מהיעילות שלו, אם העיצוב שלו לא יהיה מושלם מכל הבחינות. אם השלט כולל לא רק מלל אלא גם תמונה, אז חשוב שהתמונה תהיה באיכות גבוהה. חישבו מה יקרה אם התמונה תהיה לא איכותית והיא תוגדל, הרי שהיא תפגע במראה השלט כולו. לכן, יש להגיע לבית הדפוס עם החומרים המתאימים ולוודא שהם באיכות גבוהה וטובה. 

לבחור בית דפוס להדפסת השלט

חשוב לבדוק שלבית הדפוס שיש לו ניסיון וכמו כן דירוג גבוה והמלצות. מעבר לכך, יש לוודא שהוא משתמש בתוכנות גרפיות מתקדמות לצורך תהליך עיצוב השלטים. כך תתאפשר גמישות מלאה וכמו כן בהתאם לסקיצות יהיה ניתן לערוך שינויים בהתאם.

בית דפוס גרף
שתף עמוד