מרץ 2021
116 צפייות

בשנים האחרונות נושא הטכנולוגיה והשימוש הנרחב של אנשים במחשבים וטאבלטים לצורך הקלדה של מסמכים ונתונים תפס מקום משמעותי והחליף חלק גדול משימוש בניירות וכלי כתיבה. אך למרות ההתפתחות הטכנולוגית עדיין יש אנשים רבים למשל סטודנטים, תלמידים, בזמן חתימה על חוזים והסכמים שונים או כאשר מנהלים את רשימת הקניות שעל המקרר וכדומה, בהם ממשיכים להשתמש בכלי כתיבה, ועטים הינם עדיין כלי כתיבה מאוד נפוץ ושימושי. 

מה זה עטים ממותגים?

עטים ממותגים אלו עטים רגילים אשר מוטבע עליהם הלוגו של בית העסק. למעשה כל עט אשר קיים, בין אם מדובר בעט פלסטיק עם קפיץ או בעט ג'ל ואפילו עטים יוקרתיים, עטי לייזר יכולים להפוך לעט ממותג. העט הממותג עובר תהליך של חריטה או הדפסה מיוחדת של הלוגו המבוקש על העט עצמו. חברות ועסקים רבים משתמשים בפלטפורמה של מיתוג אביזרים שונים כולל עטים ממותגים ככלי שיווקי פרסומי, ומחלקים את העטים הממותגים שלהם ללקוחות שלהם או ללקוחות פוטנציאלים, בין אם במסגרת כנסים, הרצאות, ימי עיון ועוד. לעיתים מחלקים עט בלבד ולעיתים מוסיפים אותו כחלק מערכה שיווקית הכוללת לדוגמא מחברת ממותגת, פולדר עם מידע, תיק בד ממותג, מחזיק מפתחות ועוד.

למי מתאימים עטים ממותגים?

מוצרים ממותגים למעשה מתאימים לכל עסק, קטן או גדול, חברה או עצמאי, עסק של אדם יחיד או עסק המעסיק עובדים, חברה קטנה, בינונית או גדולה, חברה מקומית או חברה בינלאומית, כולם יכולים ליהנות מקידום ופרסום של העסק שלהם באמצעות עטים ממותגים. זה יכול להיות משהו חד פעמי, למשל כנס מיוחד או יום עיון ספציפי וזה יכול להיות כחלק מהתנהלות קבועה שכוללת חלוקת עטים ללקוחות או ללקוחות פוטנציאלים, כאשר מגיעים לפגישת מכירה או במפגשי נטוורקינג, ובכלל חלוקה של העטים הממותגים בכל מקום ולכל אדם אשר יכול להוות פלטפורמה פרסומית לקידום העסק.

איפה מזמינים עטים ממותגים ואיך זה מתבצע בפועל?

ישנם מקומות אשר עוסקים במוצרי פרסום וקידום מכירות אשר כוללים בין היתר תיקי בד ממותגים, ספלים ממותגים, מחזיקי מפתחות, מגבות, חלוקים ממותגים ועוד. בין היתר ניתן למצוא במקומות כאלו ציוד משרדי כמו עטים, פנקסים ועוד מוצרים שונים אותם ניתן גם כן למתג. הזמנה של עטים ממותגים היא פשוטה ביותר כאשר הדבר הראשון זה לבחור את סוג העט המועדף ממגוון העטים המוצעים, לאחר מכן מקבלים החלטה מה רוצים שיופיע על העט – לוגו החברה, כתובת אתר האינטרנט, מספר טלפון וכדומה. לאחר שבוחרים את סוג העט ומה יופיע מתבצע תהליך של עיצוב גרפי והדמיה אשר מראה כיצד תראה העט ומועבר לאישור. רק לאחר האישור הסופי מתבצע תהליך ההדפסה על העטים בהתאם לכמות העטים שהוזמנה, הכל נעשה במדפסות מיוחדות כדי שתתקבל תוצאה איכותית ומרשימה.

מתקן לעטים מודפס
שתף עמוד