אוקטובר 2020
106 צפייות

כרטיס ביקור, זו הדרך שלנו להציג את עצמנו, את העסק שלנו ואת השירותים שאנחנו מספקים ללקוחותינו. בעזרת כרטיס ביקור אנחנו יכולים לייצר קשרים, להזמין אנשים לעבוד איתנו, ולמעשה זה כלי זמין ונוח עבורנו לשווק את עצמנו.

אנחנו יכולים לעשות זאת, בתנאי שנדאג לספק כרטיסי ביקור מותאמים, כרטיסים רלוונטיים לצרכים שלנו. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת כיצד להדפיס אותם ויותר מזה, מה אנחנו אמורים להדפיס על גבי הכרטיס. זאת בשביל שכל מי שיקבל אותו, ידע בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו מציעים.

מה אמור להופיע על כרטיס ביקור?

נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שהכרטיס לא אמור להיות גדול מדי. הוא אמור להתאים לכיס או לארנק. לכן גם העיצוב שלו צריך להיות מותאם לגודל כזה. בהתאם לכך, עלינו לדעת מה אנחנו יכולים להדפיס, מה חשוב שיופיע על הכרטיס ומה פחות חשוב שיופיע עליו.

באופן טבעי, כרטיס ביקור אמור להכיל פרטי התקשרות מלאים של בית העסק, כולל טלפון וכתובת, רצוי שהוא יכול גם כתובת מייל. שם העסק צריך להופיע בצורה ברורה, וכן רצוי להדפיס על גבי הכרטיס גם את הלוגו של העסק. שכן הרבה פעמים, אנשים זוכרים עסקים על פי הלוגו, לא דווקא על פי השם.

איך מעצבים לוגו לכרטיס ביקור

עיצוב לוגו זו אומנות בפני עצמה. היא כל לוגו הוא סמל לעסק. במובנים רבים, הוא כלי לזיהוי החברה על ידי אנשים, בין אם מדובר בלקוחות ובין אם מדובר בגורמים אחרים. לכן, העיצוב שלו צריך להיות ייחודי, צריך להיות מקורי, וכן הוא צריך להיות קשור כך או אחרת, לסוג העסק ולתוכן איתו הוא מתעסק.

כשמדפיסים כרטיסי ביקור עם לוגו, למעשה לוקחים את הלוגו הקיים, לא בהכרח יוצרים משהו חדש. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בכרטיס קטן מימדים, ביחס לשלטים או נייר מכתבים, אז גם תהליך העיצוב של הכרטיס וההדפסה שלו, צריך להיות מותאם, זאת על מנת שיהיה ניתן לראות בצורה ברורה וחדה את הלוגו.

מה חשוב לשים כשמדפיסים לוגו על כרטיס ביקור?

עלינו לקחת בחשבון, כל מי שמקבל מאיתנו את הכרטיס, צריך להיות מסוגל לראות ולזהות כל פרט בו, בצורה ברורה וחדה. לא משנה אם מדובר בשם העסק, טלפון, כתובת או לוגו. הרבה פעמים הלוגו על הכרטיס, יאפשר למי שקיבל אותו מאיתנו, לזהות אותנו גם במקומות אחרים, לכן, חשוב שהלוגו יהיה מודפס בצורה מאוד ברורה ויהיה ניתן לקשר אותו אלינו.

זה הזמן לפנות אל בית דפוס שמתמחה בהדפסת כרטיסי ביקור, על מנת שידפיס עבורנו כרטיסים עם שם העסק והלוגו שלו, אותם נוכל לחלק לכל מי שאנחנו מעוניינים שייצור איתנו קשר ויעבוד איתנו.

עיצוב לוגו
שתף עמוד