מאי 2017
1073 צפייות

כאשר אנו חושבים על בית דפוס ועל התוצרים שניתן להפיק בו, אנחנו בדרך כלל חושבים על מוצרים העשויים מסוגים שונים של נייר: פנקסי קבלות, מעטפות וניירת משרדית, כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, לוחות שנה, כרטיסי ברכה, פולדרים, חוברות, קטלוגים וכדומה. אלא שכיום, בזכות התקדמות אדירה בטכנולוגיה ושיטות הדפסה חדשניות, כמעט כל בית דפוס מסוגל להדפיס כמעט על כל חומר אפשרי.

הדפסה על מתכות

באמצעות שיטה חדשנית המכונה הדפסת סובלימציה ניתן להדפיס על מתכות שונות, כגון אלומיניום המשמש לשלטים, תגיות שם, דיסקיות וכדומה. מגוון האפשרויות כולל בין היתר הדפסה של טקסט בצבע אחיד או תמונות בצבעים חדים ובאיכות גבוהה, והתוצר הסופי מתאפיין במראה הייטקיסטי ומודרני.

הדפסה על פרספקס

חומר זה משמש בדרך כלל לשילוט, כגון שלטי כניסה ויציאה, שלטי הכוונה, איסור על עישון וכדומה. בנוסף ניתן להשתמש בפרספקס גם לאריזות או לרהיטים, ובזכות היותו חומר חזק וגמיש ניתן אף לבצע בבית הדפוס לא רק הדפסה אלא גם חריטה, וכך להעניק מימד נוסף להדפסה.

הדפסה על מגנטים

.אם פעם היינו מכסים את דלת המקרר במגנטים של אינסטלטורים, מדבירים ופיצריות, היום המגנטים הם לא רק נחלתם של בעלי המקצוע ומסעדות מזון מהיר אלא גם של צלמי אירועים. זאת בזכות הנגשת שיטות ההדפסה על גבי מגנטים לכל דורש, מה שהופך אותם לזמינים ואטרקטיביים כמתנות ומזכרות.

הדפסה על קאפה

קאפה היא חומר מוקצף וקל משקל, אשר הופך פופולרי יותר ויותר כבסיס להדפסה של תמונות. יתרונו הגדול הוא באפשרות לתלות אותו על הקיר ללא צורך במסגרת, מה שהופך את הקאפה לחומר מבוקש בבתי דפוס על ידי משרדים המבקשים לעטר את חלליהם או עסקים המבקשים ליצור כרזות פרסום במחירים שפויים ובאיכות שתחזיק מעמד לזמן רב.

הדפסה על חומרים נוספים: עץ, פלסטיק, בד ועוד

בעזרת שיטות ההדפסה החדשניות הזמינות כיום לכל דורש בכל בית דפוס, ניתן להדפיס באיכות גבוהה גם על שלל חומרים נוספים באופן כזה שהדיו המשמש בהדפסה מתמזג היטב עם החומר שעליו הוא נמצא. כך ניתן להדפיס למשל על גבי לוחות עץ ליצירת תמונות דקורטיביות או על גבי בדים, פלסטיק ולמעשה כמעט כל חומר אחר.

לסיכום, בזכות האפשרות להדפיס על כמעט כל חומר שהוא, היצע המוצרים שניתן להפיק בבית דפוס הוא כמעט בלתי מוגבל. כך ניתן להדפיס כל דבר על גבי מוצרי פרסום מגוונים, ליצור מוצרים ממותגים וליהנות משפע של אפשרויות.

מעמד משרדי עם הדפסה
שתף עמוד