ספטמבר 2018
87 צפייות

המטרה של מדפסת משולבת היא לאפשר לבצע מספר פעולות במכשיר אחד, במקום שתאלצו לקנות מספר התקנים נפרדים עבור כל פעולה. שם נוסף שיש למדפסות מסוג זה הוא All-in-One, כאשר מבחינת החיבור לאינטרנט ניתן לרכוש אותן אלחוטיות או עם חיבור קווי. בחירת מדפסת משולבת עבור העסק שלכם צריכה להתבסס על הצרכים העיקריים שאותם תשרת המדפסת. במשרד או בית עסק בו יש מספר מחשבים, מדפסת משולבת תאפשר לבצע פעולות דרכה באמצעות כל המחשבים.

מה כוללת מדפסת משולבת?

באופן בסיסי כל מדפסת משולבת כוללת בתוכה גם תכונות של פקס ותוכלו לקבל ולשלוח פקסים באמצעותה. שימוש בסיסי נוסף הוא סורק שיהיה מובנה בתוך רוב המדפסות המשולבות, מדפסת כזו תאפשר לכם לסרוק כל דבר שיונח על פני משטח הזכוכית שלה. פונקציית הסריקה תכלול גם את האפשרות לסרוק מספר רב של עמודים במקביל, בניגוד לסורק בייתי פשוט שמאפשר רק סריקה של עמוד אחד בכל פעם.

על מנת לחסוך בנייר וכדי לא למלא יותר מדי קלסרים במהירות, מדפסת משולבת תאפשר לכם להדפיס על פני שני צדדיו של הדף.  תכונה זו של המדפסת המשולבת תאפשר להדפיס וגם לצלם באופן דו צדדי ויעיל, במיוחד במקרים שהמסמך שאתם מעתיקים גם ככה דו צדדי. הפונקציה הזו מתאימה לטרנד המתפתח של מעבר לסביבת עבודה ירוקה יותר שבה נעשה פחות שימוש בדפים ונייר.

יכולות נוספות של מדפסת משולבת

המדפסת המשולבת תאפשר לכם גם להדפיס על גבי דברים לא סטנדרטיים כמו דף A4. תוכלו לדוגמה להדפיס על גבי נייר צילום או מעטפות, כאשר מדפסות משולבות בדרך כלל תומכות במגוון צורות הדפסה בגדלים לא סטנדרטיים. אם אתם נוטים לעשות שימוש בניירות בגדלים לא סטנדרטיים מקדו את החיפוש שלכם במדפסות משולבות שאכן מאפשרות לבצע פעולות כאלו.

מדפסת משולבת גם תצטרך אולי קצת טיפולים מדי פעם, הבסיסי מביניהם הוא כמובן מילוי דפים במגירת הדפים הריקה. רוב המדפסות כיום מגיעות עם צג דיגיטלי שמאפשר תפעול מאוד פשוט וגם מסייע להבין מה הבעיה, במידה וקיימת אחת כזו. חשוב לוודא אחת לכמה זמן שהכל תקין ושאין צורך בתיקונים כלשהם כדי להבטיח שהמדפסת המשולבת תחזיק מעמד לאורך שנים ותפעל באופן הכי אופטימלי שניתן.

כיצד לבחור את המדפסת המשולבת הכי מתאימה

בנושא החיפוש אחר המדפסת המשולבת המתאימה ביותר לעסק שלכם, כמו בכמעט כל דבר, התשובה היא לא חד משמעית. כדי למצוא את המדפסת המשולבת המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם, חפשו קודם כל לפי הקריטריונים שחשובים לכם והפונקציות שחייבות להיות כלולות במכשיר. ברגע שתצמצמו את האופציות שלכם ותגיעו לכמה דגמים בודדים שתצטרכו לבחור מביניהם, חפשו ביקורות ברחבי האינטרנט ולא רק באתרים בעברית. באמצעות דעות של אנשים שהתנסו כבר עם המכשיר תוכלו להגיע למסקנה לגבי הדגם הכי מתאים לצורכי העסק שלכם.

מדפסת
שתף עמוד