אוקטובר 2021
15 צפייות

למצוא מתנה זה לא תמיד פשוט


בין אם מדובר בבן הזוג האהוב ובין אם מדובר בקרוב משפחה, חבר אהוב או מורה בבית הספר – מציאת המתנה המושלמת היא אף פעם לא פשוטה. בחירת המתנה הנכונה דורשת לא רק היכרות מעמיקה עם האדם שעתיד לקבל את המתנה, אלא גם הגדלת ראש, מחשבה רבה וכמובן – קצת מזל ואינטואיציה. בשביל לעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת ביותר לאדם הקרוב אליכם, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות שאולי ייתנו לכם השראה. תתלבטו בין האפשרויות, תחשבו ועם קצת הרהורים אנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר. בהצלחה!

המתנה השימושית


המתנה השימושית כפי שמשתמע משמה תהיה מתנה פרקטית שפשוט כיף לקבל. יכול להיות מדובר במצית אלגנטית לאדם שאוהב לעשן, ארנק לאדם שנוטה לאבד את הכסף שלו, סט מצעים מפנק למישהי שיודעת להעריך את שינה עמוקה ואיכותית ולמעשה – כל מתנה אחרת שיש בה התאמה משמעותית בין האופי שלה לאדם שעתיד לבצע בה שימוש.

המתנה האישית


המתנה האישית היא מתנה מגניבה, מקורית וכזאת שתאפשר לכם כבוחרי המתנה לצאת קצת מהקופסא. מתנה אישית תהיה מתנה שתעצבו לגמרי לבד וכיוצא בזאת תוכל לגעת בתחומי עניין משותפים שיש לכם עם האדם שעתיד לקבל את המתנה, הומור משותף, מחשבות או סגנונות מוזיקה. רעיונות מגניבים למתנה אישית יהיו מתנות עם הדפס – החל מחולצות עם בדיחה שרק אתם מבינים ועד למחזיק מפתחות עם חריטה אישית שבחרתם. רעיון נוסף יהיה לבחור בכוס בעיצוב אישי. כוסות עם שמות, בדיחה אישית או ציטוט יכולות להוות מתנה אישית, מקסימה ושימושית במיוחד. מגניב, לא?

המתנה המרגשת


אם אתם רוצים ללכת על מתנה יותר מרגשת – כנראה שהתשובה תהיה בזיכרונות. מתנה מרגשת לאדם הקרוב אליכם יכולה להיות אלבום עם תמונות משותפות שלכם מרגעים מיוחדים, בלוק עץ עם תמונה משותפת ואפילו, פריט סנטימנטלי שתוכלו לרכוש שקשור לחוויות משותפות שעברתם ביחד. מדובר במתנה עם ערך מוסף הייחודי אך ורק לכם. 

המתנה החוויתית


כבודן של המתנות עומד כמובן במקומו, אבל לחוויות יש ערך מוסף ייחודי לא פחות. במקום להעניק לאדם הקרוב אליכם מתנה, תוכלו לקחת אותו לחוויה משותפת – תוכלו לנסוע לחופשת סקי מטורפת, להנות מיום של טיול בנופי הצפון, להתפנק בספא מרוחק ואפילו, סתם לשבת לפיקניק על החוף.

בסופו של דבר, המתנה הנכונה ביותר תביע את ההיכרות העמוקה שלך עם האדם הקרוב אלייך, כל הפרטים מסביב לא באמת יותר מידי חשובים. תתלבטו בין האפשרויות, תנסו לדמיין את הסיטואציה בה האדם הקרוב אליכם מקבל את המתנה ובסופו של דבר – אנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר. בהצלחה!

שתף עמוד