פברואר 2022
93 צפייות

כרטיס הביקור הוא הפנים של העסק שלכם, כרטיס הביקור הינו אחראי על המיתוג העסקי והשיווקי. מה בעצם מסמל אתכם? מה אתם אוהבים? מה מייחד אתכם מהאחרים? כרטיס הביקור עושה הכל. בית הדפוס גרף, מתמחים בשירותי דפוס מתקדמים – הכנת כרטיס ביקור, פליירים, ועיצוב חופשי. בבית הדפוס גרף תקבלו שירות אישי, מחירים הוגנים ומצוינים, וצוות מקצועי שמכיר אתכם מאוד.

מהי החשיבות של כרטיס הביקור?

כרטיס הביקור הינו כרטיס מגנטי או מסוג נייר אשר מספק תקשורת רציפה עם הלקוחות בעסק. כרטיס הביקור המקצועי מעניק תחושה של מקצועיות, ביטחון, ושקט נפשי. במקרים אחרים, הכרטיס גם מספק לעסק מיתוגיות, וכמובן פרסום שוטף. כרטיס הביקור הינו הפנים של העסק. ההמלצה הטובה ביותר – כל עסק חייב כרטיס ביקור, התקשורת הטובה ביותר עם הלקוחות.

כרטיס הביקור אסתטי, באיכות גבוהה, ומאוד ייחודי לעסק. בנוסף, הכרטיס מספק גם שיווקיות, פרסום, ודרכים שבאמצעותו נוכל להגיע ללקוחות נוספים. לדוגמא, פרסום הכרטיס בלוח מודעות. ניתן גם לפרסם את הכרטיס על ידי הצבתו בדלתות הבניין, באישור מראש כמובן. ללא ספק, כל אחד זקוק לכרטיס ביקור, זה הפנים שלכם, זה מה שמייצג אתכם. כרטיס הביקור מעוצב בהתאמה אישית לכל לקוח, הוא שיווקי, והוא מניב תוצאות לטווח הקצר. לכרטיס הביקור יש חשיבות עליונה.

הכירו את שירותי הדפוס של בית הדפוס גרף

בית הדפוס גרף הינו בית דפוס נפוץ בחולון והסביבה. אנחנו נספק לכם הדפסות איכותיות וטובות. בית הדפוס גרף מתמחים בהדפסת משי, הדפסת אופסט, וכמובן הדפסות דיגיטליות וממוחשבות. הכל תחת קורת גג אחת, כל השירותים במקום אחד. אנחנו מתמחים בהדפסה והכנת כרטיס ביקור, פליירים מעוצבים, הכנה והדפסת הזמנות לחתונה, ושירותי דפוס נוספים. לנו יש את הכלים, הכישרון, והיכולות לגרום לכם להצליח. לחברת בית הדפוס גרף קיים סטודיו מקצועי לעיצוב, יתרון.

שליחויות של כרטיסי ביקור ושירותי דפוס

שירותי השליחויות יעניקו לכם שליחות של כרטיס ביקור ושירותי דפוס אחרים עד לבית העסק. מדובר בשירות שבא לענות על חיסכון בזמן, במיוחד לבעלי עסק עם זמן מוגבל מאוד. לרוב, השליחויות נעשות על ידי חברת שליחויות ארצית, מקומית, או חיצונית. המחירים עבור שליחויות מקומיות הם זולות במיוחד, מחיר של כמה עשרות שקלים בודדים. ניתן גם לספק את המוצרים בתצורת מקומית, ארצית, או בינעירונית. ללא ספק, מדובר בבחירה מצוינת, חיסכון מרבי בזמן.

שירותי שליחויות מתאימה לשליחות של מסמכים, כרטיסי ביקור ושירותי דפוס, וניירת משרדית. השירותים די מהירים, נפוצים בעיקר בקרב הקהל העסקי והמסחרי. אספקת כלל השירותים ניתנים בהתאם לסוג השליחות המבוקשת – שליחות מהירה או רגילה, בהתאם. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג החברה המבצעת, סוג השליחות, ותנאי השטח הנוקשים. מהיום, לא צריך לאסוף לבד.

מעוניינים בשירותי דפוס מקצועיים? הדפסת כרטיס ביקור מעוצב? התקשרו – 03-559-3160.

שתף עמוד